Noogra Nuts – sympatyczna gra dla użytkowników Androida

„Noogra Nuts” jest kolejną bardzo wciągającą i niewymagającą od nas wydajnego sprzętu grą, o której piszemy na łamach naszego blogu. Urzekła ona już wielu graczy na całym świecie, dlatego jeśli nie miałeś z nią jeszcze styczności, warto, byś zapoznał się z jej opisem i odpowiedział sobie na pytanie, czy to jest gra, której potrzebujesz.

W „Noogra Nuts” kierujemy sympatycznie wyglądającą wiewiórką. Naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów, a cel ten osiągnąć można poprzez niszczenie głową różnego rodzaju orzechów.

Wszystko odbywa się cały czas w tej samej scenerii, czego na pewno do plusów gry zaliczyć nie można. Błędem byłoby jednak także stwierdzenie, że brak różnych leveli jest minusem „Noogra Nuts” – w końcu jest to gra, której największą zaletą jest, a przynajmniej być powinna, jej prostota.

Autorzy aplikacji z wiewiórką w roli głównej zadbali o to, by sterowanie zwierzęciem nie było uciążliwe i dlatego postanowili, że naszym bohaterem będziemy poruszać się w pionie za pomocą akcelerometru, natomiast skok spowoduje naciśnięcie ekranu. Trzeba przyznać, że pomysł był trafny, bo sterowanie w „Noogra Nuts”  bez wątpienia zaliczyć możemy do głównych zalet tej produkcji.

Co jeszcze jest godne uwagi w przypadku gry opisywanej w tym wpisie? Na pewno oprawa graficzna, która mimo że nieskomplikowana, wygląda naprawdę dobrze, oraz zastosowane efekty dźwiękowe pozwalające nam na wczucie się w klimat gry i umilające minuty spędzone przed ekranem telefonu.

Jedynym poważnym minusem „Noogra Nuts” wydaje się być brak przynajmniej kilku trybów gry lub chociaż różnego rodzaju misji, które pozwoliłyby na jeszcze dłuższą zabawę z aplikacją.

Samą grę warto jednak pobrać i przetestować. Tym bardziej, że jest ona dostępna w Android Market zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button