Connect The Cubes – wypełnij pola jednym wężykiem

Connect The Cubes to gra logiczna, w której jedyne, co musimy zrobić, to łączyć ze sobą kostki w taki sposób, by cała plansza została zapełniona jednym, długim ,,wężykiem”.

Autorzy przygotowali dla nas 200 poziomów podzielonych na 4 kategorie: łatwy, średni, trudny i bardzo trudny. Pierwszych 30 plansz przechodzi się praktycznie momentalnie. Samouczek jest prosty i zrozumiały. W zasadzie nie ma takiej rzeczy, która mogłaby sprawić problem nawet najbardziej opornym graczom :)

Grafika w Connect The Cube jest sympatyczna i bazuje na danej palecie kolorystycznej. Ścieżka dźwiękowa działa relaksacyjnie.

Niezbyt przyjemne są prezentowane podczas gry reklamy. Kiedy przechodzimy do kolejnego poziomu, na ekran wbija nam się video-reklama, którą można wyłączyć dopiero po kilku sekundach (wcześniej nie jest widoczny w ogóle krzyżyk). To potrafi zdenerwować, jeżeli spędzamy w grze więcej czasu.

Plansze do gry są różne. Niektóre są w kształcie prostokąta, inne zupełnie nieregularne z dziwnymi wypustkami, stanowiącymi wielokrotnie coś na miarę pułapki.

Jeżeli macie ochotę na grę logiczną o prostych zasadach i bez zbędnych opcji, pobierajcie. Będziecie zadowoleni :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button