Cleaner Pro – aplikacja do porządkowania kontaktów

Jestem pewna że na swojej liście kontaktów posiadacie duplikaty. Sama (nie będąc tego świadoma), miałam kilkanaście dwa razy zapisanych znajomych. Co zrobić, żeby się nie narobić, a uporządkować książkę telefoniczną? Pobrać Cleaner Pro i nie denerwować się więcej na niewiadomego pochodzenia przypadkowo zimportowane kontakty.

ewgweg

Wśród funkcji aplikacji znajdziemy przede wszystkim usuwanie zduplikowanych kontaktów. To jednak nie wszystko. Wystarczy pozwolić narzędziu na dostęp do katalogu, by w ciągu kilku sekund zobaczyć zestawienie.

Owo zestawienie będzie zawierać informacje na temat znajomych, którzy są zapisani kilka razy pod tym samym nazwiskiem, numery telefonów nieprzypisane do żadnych osób, adresy mailowe ,,gołe i wesołe”, czy nazwy bez załączników w postaci namiarów.

ewgweg

Co ciekawe – apka tworzy dane zapasowe i eksportuje je do wybranego przez nas źródła (Dropbox, Google Drive, czy mail). Jest również w stanie scalić kontakty w mgnieniu oka, dzięki czemu nasza lista będzie przejrzysta i bez żadnych niespodzianek.

Nie wiem na ile takie narzędzie przyda się w Waszym przypadku, ale jeżeli ja zadaję sobie pytanie, czy warto wydać na dwa dolary na produkt, dzięki któremu moja skrzynka zawierająca prawie tysiąc numerów będzie naprawdę ,,ogarnięta”, zdecydowanie odpowiadam: tak!

aveq

Aplikacja jest wykonana w bardzo ładny sposób. Interfejs jest przyjazny i prosty w obsłudze. 15 języków do wyboru to spore osiągnięcie, lecz języka polskiego nie znajdziemy. To jednak nie przeszkadza w żaden sposób w korzystaniu z banalnych opcji.

icon
Easy Cleaner.L.S Mobile Apps Holdings LTDProductivityBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button