Speed Sunset 3D

Sezon motocyklowy w pełni, więc wziąłem się za testowanie najciekawszych gier motocyklowych dostępnych w Markecie. Wiele było niewartych uwagi, ale Speed Sunset 3D, mimo paru irytujących błędów zasłużył na zrecenzowanie. Dlaczego?

Trafiając do gry stajemy przed wyborem swojej machiny, którą będziemy przemierzać kilometry autostrad. Bardzo skusiła mnie miniaturka, którą wstawię do ikony tej recenzji- nielegalne wyścigi wymyślnych chopperów po opustoszałych nocnych ulicach miasta. Jednak twórcy ze studia Ray3D oszukują nas trochę tą wizją podsuwając rozrywkę, której zaznaliśmy wiele razy. Mimo tej irytującej wpadki- jest w co grać. Naszym zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej na drodze pełnej samochodów- jak nie trudno się domyślić naszym zadaniem jest ich skuteczne wymijanie, a w późniejszym stadium nawet anihilacja za pomocą znajdziek- granatów, karabinów maszynowych, czy też wszechmocnego „Koła Czasu”. Gra nie nudzi się za szybko, szczególnie, że do wyboru mamy parę maszyn, od samego początku odblokowanych. Niestety, chyba nie różnią się one niczym innym, niż wyglądem, ale liczą się chęci. Poziom trudności wzrasta wraz z postępem naszej przejażdżki- rośnie prędkość, pojawiają się złośliwie zmieniające pasy samochody, więc trzeba być niesamowicie czujnym, żeby wykręcić jak najlepszy czas i pochwalić się nim reszcie świata, dzięki rozbudowanemu systemowi rankingowemu.

A wszystko to w dość ładnej grafice 3D, którą potrafią pociągnąć nawet słabsze urządzenia, jak mój Samsung Galaxy Ace I. Scenerie które mijamy może mało mają się do „prawdziwości” ale należy przyznać autorom, że troszkę pracy włożyli w zróżnicowanie całości krajobrazu, który prezentuje się czasem niemal malowniczo. Nie ucierpiały na tym inne modele- motocykli, czy innych pojazdów- wszystko stoi na dość przyzwoitym poziomie. Sterowanie nie kuleje, czasem jest wymagające, ale poprawne. Jedyne co można by poprawić to ilość reklam- zdecydowanie mniej, irytujące jest przeklikiwanie się przez multum ekranów.

Całość warta sprawdzenia za darmo na Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button