Space Farmer 2035 – rolnik przyszłości walczy z kosmitami!

Jeżeli wierzyć ludziom ze studia Hule, za nieco ponad dwadzieścia lat farmerzy nie będą pracować na planecie Ziema, a przeniosą się w kosmos. Tam, nie będą jednak mieli łatwego życia. Bo nie dość, że będą musieli uprawiać pola, to jeszcze przyjdzie im cały czas mierzyć się z kosmitami.

Jak zapewne się domyślacie, w Space Farmer 2035 wcielamy się w postać tytułowego rolnika, który przeprowadził się z całą swoją rodzinką na planetoidę, by uprawiać tam zboże. Nie, nie będzie to kolejna gra sielankowa, gdzie zbiera się plony, pieniądze i rozbudowuje farmę. W tym przypadku chodzi głównie o walkę, tak więc bronie w dłoń!

W każdym poziomie nasze zadanie jest takie samo – musimy zebrać znajdujące się na planszy zboża, jednocześnie rozprawiając się ze złymi kosmitami. Po drodze możemy również zbierać różnego rodzaju dodatki, bez których nie jest możliwe przejścia na kolejny, wyższy level. I choć zabawa wydaje się w miarę prosta, możecie wierzyć lub nie – zdecydowanie tak nie jest.

Oprawa audiowizualna gry nie odbiega od tych, jakie posiadały stare produkcje. 8-bitowy jest farmer, 8-bitowi są kosmici, plansza również. Jednym słowem – pikseloza do potęgi. Mnie to osobiście w ogóle nie przeszkadza, a Wam?

Space Farmer 2035 dostępny jest w Google Play za darmo. Uważam, że gra warta jest pobrania i poświęcenia jej chociażby dziesięciu minut. Oczywiście, wybór i tak należy do Was.

Space Farmer 2035 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button