Labyrinth 2 – tocz kulkę, niczym żuczek gnojarz

Wbrew pozorom, wydostanie się z labiryntu nie jest sprawą iście logiczną. Należy porządnie się namęczyć (raczej zręcznościowo), by osiągnąć sukces. W tym wpisie przedstawię Wam Labyrinth 2. Aplikacja co prawda jest płatna, lecz twórcy umożliwiają graczom wypróbowanie jej w wersji lite. Poniżej znajdziecie odnośniki zarówno do darmówki, jak i ful opcji.

Produkcja studia Illusion Labs jest wybitna pod kilkoma względami. Przede wszystkim wykorzystuje wszystkie możliwości naszego urządzenia – począwszy od dotyku, kończąc na żyroskopie. Kolejnym powodem, dla którego warto zaprzyjaźnić się z grą jest fakt, że jak już raz wejdzie się do zabawy, ciężko jest się od niej uwolnić.

Darmowa wersja gry zawiera 22 poziomy. Każdy jest inny, a stopień trudności rośnie razem z naszymi postępami. Pełna wersja to kilkaset poziomów. Wielkim plusem jest możliwość tworzenia własnych plansz i udostępniania ich swoim znajomym. Zanim jednak do tego dojdziemy, warto dowiedzieć się, co i jak jeżeli chodzi o przeszkadzajki.

Przeszkód w apce jest cała masa. Tocząc kulę przy pomocy poruszania urządzeniem, musimy unikać zderzeń z kulami armatnimi, laserami, dziurami w drewnach, zapadniami, portalami i innymi.

Często do gry musimy angażować dodatkowe kule, które powstają po ich wcześniejszym zduplikowaniu w specjalnej maszynie. Jednoczesne operowanie kilkoma obiektami stanowi porządną trudność.

Zanim zdecydujecie się na pobranie wersji płatnej, przekonajcie się o możliwościach darmowej wersji. Nie przestrzegam przed kupowaniem – wręcz odwrotnie. Uważam jednak, że żeby wydać 20 złotych na apkę, warto ją wcześniej dobrze poznać.

Od strony audiowizualnej, Labyrynth 2 prezentuje się bardzo dobrze. Grafika 3D zachwyca, a miła oprawa dźwiękowa pieści nasz słuch. Nie ma na co czekać – trzeba pobierać! :)

Płatne wersje: AppStore, Google Play.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Labyrinth 2 LiteIllusion Labs ABGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button