Bridge Constructor Playground – jak sobie radzisz z budowaniem mostów?

Bridge Constructor Playground to sympatyczna gra, w której uczymy się tworzenia mostów. Zarówno na jabłuszkowe, jak i androidowe urządzenia produkcja jest płatna. Czy warta jest swojej ceny? Postaram się to sprawdzić i ostatecznie Wam pozostawić decyzję.

W mojej opinii pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. W Bridge Constructor Playground od Headup Games nie było efektu ,,wooow” ze względu na nie do końca idealną grafikę. To jednak nie jest takie ważne. Widywałam gorszej jakości tytuły, w których się zakochiwałam.

Swoją przygodę zaczynamy z tutorialem na jednej z wysp. Dostajemy informacje na temat materiałów potrzebnych do budowy, oraz poszczególnych ich cech. Poznajemy kilka rodzajów aut, które są swego rodzaju ,,sprawdzaczami” naszego dzieła. Im cięższy sprzęt przetestuje naszą konstrukcję, tym więcej punktów otrzymamy za budowę.

Punkty dostajemy za samo wykonanie mostu, za oszczędność materiałów, za użycie różnych materiałów, oraz za wypróbowanie budowli pod kołami wybranych maszyn. Z mojego doświadczenia wynika, że niezwykle ważne jest przejście tutoriala – bez niego nie poradzimy sobie w dalszych częściach produkcji.

Jak już wspomniałam, mamy do dyspozycji 5 regionów. W każdym możemy wykorzystać 4 materiały: drewno, stal, kable stalowe, oraz betonowe pale. 4 wyspy i łącznie ponad 160 poziomów to zdecydowanie dużo jak na jedną, małą gierkę.

Jestem fanką konstruktorów i tego nie opisywanej aplikacji odnalazłam się i spędziłam wyjątkowo miłe chwile. Warto wiedzieć, że poziom trudności z czasem staje się naprawdę wysoki i każdy, nawet najmniejszy błąd może być dramatem w obliczu sprawdzianu wielkiej budowli. Gracz się niesamowicie rozwija w trakcie zabawy, o czym świadczy fakt, że trudne dla początkującego levele okazują się być banalne dla kogoś, kto już miał okazję sprawdzać swoje siły w konstruktorze.

Podsumowując – szczerze polecam. Niezależnie od tego, ile macie lat i jakie kategorie gier Was interesują, będziecie zadowoleni (o ile nie jesteście wyjątkowo wybredni jeżeli chodzi o grafikę).

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bridge Constructor PlaygroundHeadup GmbHGames4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button