Winszomat – okazje do składania życzeń przez cały rok

Operator sieci Play postanowił pokazać światu, że okazji do składania życzeń jest dużo więcej, niż tylko urodziny, imieniny i święta. Aplikacja Winszomat to przypominacz, składacz życzeń i wysyłacz w jednym. Narzędzie dostępne jest zarówno na urządzenia z Androidem, iOS-em, jak i Windows Phone.

44

Interfejs aplikacji jest bardzo przyjemny dla oka. Po uruchomieniu programu, naszym oczom ukazują się zbliżające imprezy, oraz kalendarz wydarzeń. Ekran główny jest zasypany ikonkami najbliższych świąt, wśród których znajdują się te klasyczne, jak również bardziej zaktualizowane typu ,,Dzień Pocałunków”, ,,Światowy Dzień Kota” i inne.

Na dzień dzisiejszy tematem hot jest Halloween. Wystarczy pacnąć w obrazek z dynia, by wybrać wirtualną kartkę. Ilość pocztówek nie jest może oszałamiająca, lecz moim zdaniem zdecydowanie wystarcza. Podpisy są zabawne, a grafiki tematycznie dopasowane. Istnieje możliwość wysłania życzeń tekstowych z równie śmiesznymi rymowankami ,,Gdy dziś wampir Cię zaskoczy, daj mu z dyńki między oczy :) „.

ss

Każde życzenia możemy edytować, bądź po prostu napisać je po swojemu. Zapobiegnie to posądzeniu o wysyłanie gotowców, czy żartów z brodą. Istnieją 4 formy wysyłki życzeń: sms, mms, mail, bądź Facebook.

Tak naprawdę na tym możliwości aplikacji się kończą. Dość fajną opcją jest możliwość sprawdzania kalendarza na cały rok. Uchroni nas to przed przegapieniem jakiegoś powodu do złożenia życzeń i tym samym sprawienia przyjemności znajomym.

22

Aplikacja ma ciekawy interfejs i jest banalna w obsłudze. Jeśli zdarza Wam się zapominać o urodzinach, czy imieninach znajomków, z pewnością skorzystacie z opcji narzędzia :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), w Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button