Świetny bezpłatny budzik od polskiego dewelopera

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika testuje programy oferujące minimalistyczne tapety dla systemu iOS. Ponadto przedstawia aplikację „Budzik Puzzle” dla tych, którzy mają problemy z porannym wstawaniem oraz „Horizon”program do nagrywania filmów.

Aplikacja „Budzik Puzzle” posiada funkcje, które przydadzą się każdemu, niezależnie od tego czy łatwo go obudzić, czy też należy do ciężkich śpiochów. Oferuje nam ona kilka ciekawych sposobów wyłączania alarmu. Wśród nich znalazły się m.in. wyzwania dla umysłu, jak i opcja budzenia wymagająca nieco wysiłku fizycznego.

20141020-oa-odc-106.Still005

Smartfony posiadają możliwość nagrywania filmików zarówno w pionie, jak i poziomie. Niestety te rejestrowane pierwszym sposobem nie są zbyt wygodne do oglądania na monitorach i telewizorach, gdzie ekran znajduje się w horyzontalnym położeniu. Z myślą o wszystkich, którzy nie pamiętają, że filmiki powinno się kręcić trzymając smartfon w poziomie powstał program „Horizon”.

20141020-oa-odc-106.Still006

W pojedynku znajdziecie programy oferujące minimalistyczne tapety dla systemu iOS: „Prism Your Screen – HD” i „Wallpapers for iOS 8”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button