The Land of Alembrume – prawie jak stary, dobry RPG-ek

Spędzaliście w ubiegłym wieku sporo czasu, grając w pikselowe gry RPG podobne do, na przykład, znanej Zeldy? Jeżeli tak, gra o nazwie The Land of Alembrume na pewno Was zainteresuje. Szczególnie, że można zdobyć ją w Google Play całkowicie za darmo.

Głównym bohaterem The Land of Alembrume jest dzielny, waleczny i mężny młodzieniec, który pewnego dnia stracił ukochaną. Jego najdroższa została porwana przez złych ludzi, a my – jako gracze – musimy zrobić wszystko, by zakochany znalazł swoją lubą jak najszybciej. W przeciwnym wypadku, jest szansa, że nie zastanie jej żywej.

Jak przystało na RPG-a wzorowanego na starych produkcjach, w The Land of Alembrume chodzimy wspomnianym chłopakiem po przeróżnych lokacjach, rozmawiamy z NPC, pokonujemy potwory i wykonujemy dane nam misje. Dzięki różnym zadaniom, dostajemy monety i wyposażenie. Co z nimi robimy? Możecie się domyślić, że chodzi o upgradowanie wyposażenia i tym podobne.

Mimo że gra wygląda nie pozornie, wciągnęła mnie na dłuższą chwilę. Być może to dzięki sentymentowi do Zeldy, a być może nie. Wiem jednak, że The Land of Alembrume spodoba się każdemu, kto grał na pierwszych konsolach w tego typu produkcje.

We wpisie nie mogło zabraknąć wzmianki o oprawie graficznej. Nie bez powodu The Land of Alembrume porównywałem do Zeldy. Gra bowiem wygląda pikselowo niemal identycznie. Tylko fabuła nieco inna ;)

The Land of Alembrume do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button