Icomania: Guess the Movie – co Ty wiesz o zgadywaniu?

Rozpoznawanie logotypów znanych marek nie sprawia Ci najmniejszych problemów? Czas sprawdzić swoje siły w odgadywaniu filmów. Pobierz na swojego smartfona grę z tego wpisu, a dowiesz się, na ile jesteś obeznany w hollywoodzkich produkcjach i nie tylko.

movie2

Pomysł na grę jest bardzo prosty. Cała zabawa polega w niej na odgadywaniu tytułów filmów po obrazku z charakterystycznym dla danej produkcji elementem. Kiedy na przykład naszym oczom ukazują się charakterystyczne zielone cyfry na czarnym tle, wpisujemy Matrix. Kiedy widzimy logo z nietoperzem, prawidłową odpowiedzią będzie Batman.

Mimo że gier polegających na zgadywaniu na podstawie ilustracji jest jak „mrówków”, muszę przyznać, że Icomania: Guess the Movie przypadła mi do gustu i poświęciłem jej sporo czasu. Być może dlatego, że nie wyobrażam sobie dnia bez obejrzenia chociażby jednego filmu i chciałem sprawdzić, na ile jestem w tej kategorii obeznany.

movie1

Jeżeli jakiś obrazek sprawi nam w grze trudność, możemy skorzystać z podpowiedzi. Te są jednak ograniczone, także nie myślcie, że uda Wam się korzystać z nich non-stop. A jeśli uważacie, że w Icomania: Guess the Movie występują kadry z filmów, to też bardzo się mylicie. Każda z ilustracji została zrobiona na potrzeby aplikacji. Jest to dla mnie naprawdę ogromny plus. Ach, żeby tylko było ich ciut więcej…

Icomania: Guess the Movie do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button