Go Alien, Go! – na podbój Ziemi!

Jeżeli dość macie już gier, w których musicie ratować naszą planetę przed inwazją obcych, gdyż chcielibyście spróbować swoich sił po drugiej stronie tego odwiecznego konfliktu, gra z tego wpisu bez dwóch zdań znaleźć się powinna w Waszym mobilnym urządzeniu. Drodzy Czytelnicy, przed Wami produkcja o nazwie Go Alien, Go!

alien2

W Go Alien, Go nasze zadanie jest stosunkowo bardzo łatwe. Musimy kosmitom wyznaczać skrawki ziemi, które zostaną włączone do ich terytorium. Kiedy zapoznałem się z zasadami, wydawało mi się, że nie będę miał z opisywaną grą większych problemów. Pomyliłem się jednak. I to bardzo. Poziom trudności jest bowiem w tym przypadku naprawdę wysoki.

Autorzy Go Alien, Go przygotowali dla nas aż 100 poziomów. Pierwsze z nich są jeszcze w miarę łatwe, ale im dalej w las tym coraz gorzej. Szykujcie się zatem nie na minuty czy godziny, ale dni spędzone na opanowywaniu planety Ziemi.

alien1

Pod względem audiowizualnym opisywana gra spodobała mi się niemal od samego początku. Kosmici i nasza ziemski dom wyglądają w niej bajkowo, kolorowo i – co najważniejsze – schludnie. Osobiście od tego typu produkcji więcej nie oczekuję. Jeżeli macie podobnie, na pewno Go Alien, Go w Waszym smartfonie prędzej czy później znajdzie swoje miejsce. Jestem niemal pewny, że prędzej, niż później ;)

Go Alien, Go do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button