MovieQuiz EN – sprawdź swoją filmową wiedzę

Kilka dni temu w AppStore pojawiła się nowość. MovieQuiz EN to propozycja dla osób, które fascynują się filmem i posiadają dużą wiedzę na ich temat. Nie chodzi tu o wiedzę dotyczącą konkretnych filmów, lecz samego kina. Czy wiecie jak nazywa się osoba, która tworzy kreskówkowe postaci w filmach?

Aplikacja świetnie sprawdzi się zarówno w rękach dorosłych, jak i dzieci. Niezbędna będzie podstawowa wiedza z języka angielskiego. Osoby, które znają ten język na poziomie podstawowym, powinny bez problemu poradzić sobie z zagadkami.

Zabawne niebieskie usta zadają pytanie. Kiedy jesteśmy gotowi na udzielenie odpowiedzi, wystarczy dotknąć ekranu w miejscu, w którym postać się znajduje. W tym momencie na wyświetlaczu ukazują nam się trzy zabawne postaci – ni to pieski, ni to kotki. Każdy z nich proponuje nam odpowiedź do zadanego pytania.

Odpowiedzi, jakie możemy usłyszeć od trzech bohaterów są często bardzo zabawne. Zdarza się, że zaczynamy się panicznie śmiać na sam ich widok. Przykład? Czego potrzebujemy do oglądania filmu 3D? Specjalnych okularów, arfo fryzury, lornetki. Początkowo zadanie może się wydawać proste, lecz z każdym kolejnym pytaniem musimy silniej wytężyć nasze umysły.

Kiedy uda nam się trafić z odpowiedzią (poprzez dotknięcie wybranej postaci), słyszymy charakterystyczny dźwięk, sugerujący wygraną. W przypadku udzielenia nieprawidłowej odpowiedzi, należy klikać do tego czasu, aż trafimy.

Jak wspomniałam – aplikacja świetnie sprawdzi się w rękach dzieci. Pomoże im w nauce języka angielskiego, a dodatkowo wzbogaci ich wiedzę o filmie. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button