Pandoodle FREE – szalej kolorami w ciekawej łamigłówce

Posiadacze jabłuszkowych urządzeń, którzy przepadają za grami logicznymi, powinni odetchnąć z ulgą, gdyż przed nimi wyrosła gra o nazwie Pandoodle FREE. Aplikacja zachwyciła naszą redakcję i spowodowała wielką rywalizację. Zważając na to, że w zabawie liczą się przede wszystkim kolory – przewagę zdobyły kobiety. Mężczyźni popisali się natomiast logiką, dzięki której udawało im się doprowadzić ,,mazańce” najkrótszą możliwą drogą. Zaciekawieni?

2Pandoodle FREE wymaga od gracza dwóch umiejętności: logicznego myślenia oraz mieszania kolorów, by wyszedł taki, jaki widnieje na ekranie. Na smartfonie widzimy łapki w danym kolorze, które dodatkowo sugerują jaka ilość tuszu pozostała nam do wykorzystania. Po planszy (o bardzo ciekawym wyglądzie) porozrzucane są różne przedmioty, które należy połączyć daną barwą z łapkami. Początkowo gra może wydawać się prosta i dziecinna – po kilku etapach okazuje się, że nawet najstarsi górale nie wiedzą jak podejść do sprawy. Jest to wielka zaleta aplikacji, gdyż musimy wysilić swój mózg do granic możliwości, aby przejść do kolejnego levelu.

1Największym problemem okazuje się być wyżej wspomniany tusz – ruchy, jakie wykonujemy na ekranie muszą być możliwie najkrótsze, gdyż każdy przedmiot w kolorze odpowiadającym łapce musi być z nią połączony. Wspominałam również o mieszaniu kolorów – i tu wkraczają kobiece zdolności. Wiecie z jakich barw powstaje kolor fioletowy, który musicie uzyskać? Ja Wam tego nie powiem – będziecie musieli sami odkryć tę trudną sztukę.

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button