Space Defense, czyli androidowa wersja Space Impact

Jakiś czas temu na łamach naszego blogu mogliście znaleźć wpis dotyczący remake’u starej gry Snake, w którą można było grać na pierwszych telefonach komórkowych firmy Nokia. Dzisiaj znów chcieliśmy zaprezentować Wam retro produkcję przeniesioną na telefony z systemem Android. Space Defense to nic innego jak „nowa-stara” wersja gry Space Impact, przez którą wielu z nas straciło w latach młodości poczucie czasu.Jesteście gotowi na rozprawienie się z obcymi? No to w takim razie ruszamy!

Wiele miejsca w naszym wpisie na pewno nie trzeba poświęcać omówieniu zasad Space Defense, gdyż jest to po prostu zwykły klon czarno-białej pikselowej gry Space Impact. Wystarczy więc chyba jeśli napiszemy, że zadanie gracza w opisywanej produkcji polega na strzelaniu do znajdujących się na planszy statków kosmicznych, które czasem ustępują miejsca większym machinom, tzw. bossom.

To, co zapewne spodoba Wam się w Space Defense, to fakt, iż zamienia on nasz ekran w kojarzoną przez nas wszystkich Nokię 3310. Jeżeli więc myśleliście, że w androidowej wersji Space Impact będzie musieli sterować tak, jak w większości nowoczesnych gier, to bardzo się myliliście.

Wszystko bowiem odbywa się w taki sam sposób, jak dawniej włącznie z charakterystycznymi dźwiękami klawiszy, które zostały zachowane w Space Defense. Nawet chcąc wyjść z aplikacji, możemy użyć – tak jak w poczciwej Nokii – klawisza „C”, co tylko jeszcze bardziej sprawia, że możemy poczuć się jak wtedy, gdy siedząc w domowym zaciszu, staraliśmy się pobić rekord znajomych.

Na koniec tego wpisu pozostaje nam już jedynie zamieścić link do Google Play, skąd można pobrać Space Defense. Oczywiście sama gra jest bezpłatna, tak więc możecie śmiało ją pobierać i pokazywać dzieciom bądź młodszemu rodzeństwu, w jakie dawniej grało się gry.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button