Snake ’97, czyli powrót do przeszłości

Pamiętasz klasycznego Snake’a, którego można było znaleźć na takich telefonach, jak chociażby słynna Nokia 3310? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w Android Markecie można znaleźć aplikację, która znów pozwoli Ci przeżyć emocje towarzyszące niezwykle prostej zabawy polegającej na zjadaniu pojawiających się na planszy punkcików.

Musimy przyznać, że gdy znaleźliśmy w Markecie grę o nazwie „Snake ’97” długo nie musieliśmy się zastanawiać nad jej pobraniem. W końcu każdy z nas grał nieraz w „węża” na jednych z pierwszych telefonów komórkowych i ciężko było oprzeć się pokusie wypróbowania smartfonowej wersji hitu znanego przede wszystkim ze wspomnianej już przez nas Nokii 3310.

Po instalacji aplikacji oraz jej uruchomieniu naszym oczom ukazała się klawiatura łudząco przypominająca tę z popularnego modelu fińskiego producenta telefonów. Sama gra, jak nietrudno się domyślić, nie oferuje wielu opcji gry.

Mimo wszystko frajda z zabawy aplikacją „Snake ’97” jest spora i z czystym sumieniem możemy opisywaną przez nas produkcję polecić każdemu, kto chce przypomnieć sobie stare dobre czasy.

Co należy jeszcze do największych atutów gry „Snake 97”? Przede wszystkim sam klimat aplikacji, dzięki któremu mogliśmy znów poczuć się tak, jak wtedy, gdy graliśmy w „Węża” na nieposiadającej kolorowego wyświetlacza Nokii.

Oczywiście w opisywanej przez nas grze nie mogło zabraknąć też opcji zapisywania najlepszych wyników. Tak więc grając w „Snake’a 97” również możecie rywalizować z innymi i walczyć o jak najlepszy rezultat – tak jak za starych, dobrych czasów.

A jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na pobranie smartfonowej wersji czarno-białego Snake’a, to być może zmienisz zdanie, gdy powiemy Ci, że aplikację „Snake 97” można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button