Curvy – świetna gra logiczna

Ostatnimi czasy pojawia się u nas dość dużo gier logicznych. To dlatego, że jest wielu zwolenników i fanów takich apllikacji. Do tego wszystkiego działają właściwie na każdym sprzęcie, więc nie ma nigdy problemów z płynnością czy ich uruchomieniem. Jeśli chodzi o fanów gier logicznych, to nie mogą oni narzekać. Google Play jest przeogromne i znaleźć tam można niesamowicie dużo łamigłówek, zagadek, a więc w sumie wyzwań dla naszego mózgu, a konkretniej dla nas samych. Curvy jest jedną z takich gier logicznych.

Sam tytuł Curvy po przeczytaniu go na głos może nie budzić u wielu zbytniej sympatii, lecz winić za to można tylko nasz język, bo skąd twórca miał wiedzieć jak będzie brzmieć tytuł w innym kraju. Jakie są więc zasady rozgrywki? Naszym zadaniem jest połączenie linii w jedną całość poprzez obracanie szcześciokątów. Może wydawać się to proste, bo co może być w tym trudnego. Tak jednak nie jest, o czym przekonacie się za pewno jeśli już ściągniecie aplikację. Małe rozmiary tak, oczywiście – są proste. Zabawa zaczyna się dopiero później, gdzie trzeba się naprawdę nakombinować, żeby osiągnąć sukces.

Sterowanie w grze jest niesamowicie intuicyjne. Wystarczy złapać za odpowiedni sześciokąt i go obrócić palcem. Nic prostszego – wielu ludzi da radę i można z całkowitą pewnością stwierdzić, że niewielu będzie takich, którzy tego nie odkryją sami. Może nawet nikogo takiego nie znajdziemy. Z menu i ogólnym interfejsem również każdy sobie poradzi.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to muzyki tutaj nie ma. Może to i dobrze, bo w sumei co można wymyślić dla sześciokątów i kilku linii. Oczywiście można było się postarać o jakieś efekty albo przeniesienie świata w 3D, lecz to jest kompletnie niepotrzebne.

Polecamy grę, bo jest naprawdę dobra i wymaga myślenia.

W Google Play w dwóch wersjach: darmowa z reklamami oraz płatna bez reklam.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button