Sonic Volley Beach

Lato zbliża się dużymi krokami, a wraz z nim plaża, morze i biki… Znaczy się piłki. Jednak już teraz możemy poczuć ciepły powiew wakacji i poodbijać sobie piłkę tak wysoko, jak wysoko jeszcze nie podbił jej nikt!

Sonic Volleyball Beach jest grą stworzoną przez studio Vatroslav Dino Matijas i za zadanie postawione zostaje nam odbicie jak najwyżej piłki siatkowej. Odbijamy ją poprzez ruch palcem, poniżej wyznaczonej linii. Oczywiście najpierw musimy w nią trafić! Im wyżej wyślemy piłkę, tym więcej zbierze ona monet, które możemy wydać na różnego rodzaju udogodnienia, które pozwolą nam eksplorować przestworza

szybciej, wyżej i bardziej efektownie. Mam tu na myśli np. zwiększenie mocy odbicia, powiększenie rozmiarów piłki, czy też usprawnienie jej „odbijalności”. Każda próba przybliża nas także do odblokowania jednej z wielu potężnych mocy. Gra wymaga dość dużo zręczności, gdy piłka osiąga już dużą prędkość i trzeba najpierw w nią trafić, by móc martwić się o siłę uderzenia :).Swój wynik możemy porównać z osiągnięciami innych graczy, dzięki wbudowanemu systemowi rankingowemu.

Mimo prostej tematyki, wykonanie zostało wykonane na wysokim poziomie. Gra jest płynna, mimo ogromnych prędkości, jakie osiąga piłka. Rysunkowa oprawa graficzna idealnie nadaje aplikacji wakacyjnego klimatu. Niestety autorzy poskąpili ścieżki dźwiękowej i piłkę idzie nam odbijać w samotności. Gra na pewno należy do lepszych zabijaczy czasu, do poodbijania sobie piłki w autobusie, czy też na nudniejszej lekcji, by choć trochę poczuć smak zbliżających się wakacji.

Dostępna na Google Play za darmo

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button