AndroidDarmoweGry na Androida

Crumble Zone – broń planety przed uderzeniem

unnamedGier, które są oryginalne ostatnio jak na lekarstwo. Właściwie wszystkie z nich to powtarzanie wciąż tych samych motywów, które spotykamy w innych produkcjach. Często producenci nie starają się nawet na jakiekolwiek ulepszenia, które mogłyby jakoś urozmaicić rozgrywkę. Nic z tych rzeczy.

Crumble Zone to produkcja, która o dziwo wyróżnia się spośród szarzyzny. Naszym zadaniem jest nie dopuścić do zniszczenia planety, wokół której wręcz orbitujemy. Robimy to za pomocą zielonego stworzenia, które to może strzelać i unicestwiać meteory oraz innego typu ciała niebieskie, które mogłyby zagrozić naszemu miejscu. Gra nie jest jednak tak prosta i kierunek naszego strzału nie będzie mógł być tak łatwo określony. Na pociski działa grawitacja planety, którą chronimy.

W trakcie gry na planetę spadają różnokolorowe kuleczki. Wypadają one ze zniszczonych ciał niebieskich. Są to powerupy oraz punkty, które pozwolą na różnego rodzaju upgrade’y. A te pozwalają na bardzo przyjemną rozgrywkę. Ta toczyć się może także w trybie multiplayer. Konkurujemy na ilość punktów.

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięk, to Crumble Zone jest bardzo dobrą grą. Wyróżnia się ona zdecydowanie na tle innych produkcji dobrym wykonaniem, kolorami, a także efektami. Doskonale dobrane są natomiast dźwięki. Na głośnikach może tego nie słychać, lecz po podpięciu słuchawek jest świetnie! Za to ogromny plus.

W Crumble Zone grało się naprawdę przyjemnie. Nawet mimo tego, że gra nie ma końca, do którego dążymy. Polecamy, bo warto!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close