Slow Down – szybciej nie znaczy lepiej! Zwolnij!

Ketchapp każdego tygodnia obdarowuje swoich wiernych fanów nowymi mobilnymi produkcjami. Mimo tego, że ja nie mam najlepszych wspomnieć z tap-tapami, stawiam na Wasze zainteresowania. Z wielu źródeł wiem, że uwielbiacie dzieła Ketchappa. W związku z tym obiecuję sumiennie wstawiać nowości i zupełnie obiektywnie się do nich odnosić ;) Dziś przedstawiam Wam Slow Down.

eqfwwq

Slow Down to gra zręcznościowa, w której (przynajmniej początkowo) przychodzi nam sterować białą kulką. Po przekroczeniu linii startu, piłka rozpędza się, co jakiś czas odbijając się od ziemi. Naszym zadaniem jest takie pacanie w ekran, by jak najdłużej pozostać przy życiu, czyli innymi słowy – nie wpaść na żadną przeszkodę.

Kiedy dotykamy ekranu, świat spowalnia, a tym samym mamy okazję na zmianę momentu odbicia się od powierzchni. Jest to istotne, bo prędzej, czy później piłka musi dotknąć podłogi, a jeżeli zdarzy się to w miejscu, w którym został ustawiony jakiś ruchomy, bądź nieruchomy fant – nasza przygoda się kończy.

qaef

Do odblokowania mamy wiele ciekawych bohaterów. Możemy ich wykupić przy pomocy gwiazdek. Złote odznaczenia zgarniamy z planszy, bądź zdobywamy poprzez oglądanie sponsorowanych reklam. Jedno jest pewne – nie jest łatwo. Gwiazdy są dość ubogo rozstawione. Przynajmniej na początkowych ,,metrach”.

Za swoją zabawę dostajemy punkty. Możemy w globalnym rankingu sprawdzić jak nasze umiejętności  mają się do osiągnięć innych graczy. Wszystko z poziomu menu głównego aplikacji.

aq

Ścieżka dźwiękowa jest dla mnie zbyt męcząca, ale wcale nie oznacza to, że Wam również nie przypadnie do gustu. Być może intensywne dźwięki Was napędzą do działania? :) Warto spróbować!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button