IQ Mission 2 – pobudź głowę do myślenia

Przepadacie za aplikacjami, dzięki którym możecie ruszyć swoją mózgownicą? Świetnie się składa, bo IQ Mission 2 to fantastyczna propozycja dla fanów produkcji logicznych. Pierwsza część gry zebrała świetne opinie i pokochało ją tysiące graczy. Jak będzie z drugą częścią, dostępną póki co tylko na jabłuszkowe urządzenia?

Aplikacja oferuje nam trzy różne zabawy. Każdą możemy zacząć już po pierwszym uruchomieniu apki, nie czekając najpierw na pokonanie wcześniejszych etapów.

Pierwsza opcja to specyficzne układanie klocków, by żadne bloczki w identycznych kolorach nie stykały się ze sobą. Druga mini-gra to przesuwanie monetą w labiryncie pełnym niespodzianek. Trzecia to zabawa na czarno-białej planszy :)

Jeżeli chodzi o poziom zaawansowania, to zdecydowanie każdy może zacząć przygodę z IQ Mission 2 – niezależnie od wieku. Gra oferuje bowiem polską wersję językową, dzięki której szybko jesteśmy w stanie ,,ogarnąć” o co chodzi.

Każdy z epizodów zawiera określoną ilość leveli. Zdecydowanie trochę czasu zajmie, zanim uda nam się pokonać własny umysł. W każdej chwili możemy skorzystać z podpowiedzi, lecz musimy się liczyć z tym, że będzie nas to dodatkowo kosztować. Ale chyba nie po to pobieramy grę logiczną, by płacić za podpowiedzi :)

IQ Mission 2 polecam wszystkim i o każdej porze dnia i nocy. Bierzcie więc swoje jabłuszkowe sprzęty do ręki i pobierajcie :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button