SloPro – zaczaruj najlepsze chwile w wideo

SloPro to aplikacja wideo, która umożliwia zwalnianie tempa nagrań wideo w bardzo ciekawy sposób. Jeżeli lubujecie się w nagrywaniu filmów i modyfikowaniu ich jakości, z całą pewnością będzie zadowolony z takiego narzędzia, jak SloPro. Zdecydowany must have w dzisiejszych czasach. Jesteście ciekawi efektów, jakie można uzyskać za pomocą tego programu? Czytajcie dalej!

Narzędzie praktycznie niczym nie odbiega od zwykłej funkcji kamery w naszym urządzeniu. Naciskamy czerwony guzik i zaczynamy nagrywanie dowolnego filmu. W międzyczasie nie musimy nic modyfikować – wszystko dzieje się później. Kiedy mamy już gotowy materiał na wideo, uruchamiamy opcję edit.

W wymienionej funkcji SloPro wybieramy co do sekundy momenty, w których chcemy zwolnić tempo odtwarzania nagrania. Może to być cały film, lub jego część (jak na przykład wyjątkowo zabawny uśmiech naszego dziecka, albo głupi upadek znajomego). W jednym filmie możemy wprowadzać dowolną ilość zmian tempa – pierwsze 10 sekund może być normalne, kolejne 20 zwolnione, a następne 30 znowu normalne.

Narzędzie świetnie sprawdza się na domówkach, na koncertach, oraz podczas codziennych zajęć. Jeżeli więc chcecie mieć w swoim jabłuszkowym urządzeniu fajną aplikację na miarę XXI wieku – pobierajcie SloPro bez  zastanowienia. Obsługa jest banalnie prosta, wygląd aplikacji jest przyjemny dla oka a efekty, jakie widzimy po zedytowaniu filmu – rewelacyjne.

Pobierz SloPro za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button