SkySpy – sprawdź, jakie samoloty latają nad Twoją głową

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dokąd leci samolot, którego każdego poranka obserwujesz, przeglądając prasę na swoim tarasie? A może jesteś miłośnikiem latających maszyn i chcesz wiedzieć, jaki model samolotu pojawia się najczęściej na niebie nad Twoim domem? Nieważne, na które z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – aplikacja SkySpy na pewno przypadnie Ci do gustu.

Opisywany przez nas w tym wpisie program to nic innego jak swego rodzaju skaner nieba, dzięki któremu możemy w bardzo łatwy sposób dowiedzieć się, do jakiego miejsca na naszej planecie leci znajdujący się nad naszą głową samolot.

W jaki sposób działa SkySpy? Sprawa jest prosta. Gdy widzicie na niebie samolot, uruchamiacie aparat w telefonie i kierujecie go na interesującą Was maszynę. Następnie program analizuje namierzany przez nas samolot i wyświetla informacje o nim.

Poza miejscem docelowym, program od Spydroid wyświetla także inne dość ciekawe informacje. Możemy, na przykład, sprawdzić, na jakich współrzędnych geograficznych znajduje się samolot, do jakich linii lotniczych należy, a nawet z jaką prędkością leci.

Oczywiście, SkySpy pokazuje także jaki jest model obserwowanej przez nas maszyny latającej, co powinno szczególnie spodobać się tym wszystkim, którzy na samolotach znają się lepiej od przeciętnej osoby.

Co ciekawe, dosłownie w każdej chwili istnieje możliwość zlokalizowania maszyny, którą już raz sprawdzaliśmy, a to z pewnością bardzo przydatna funkcja.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja – SkySpy dostępny jest w Google Play w dwóch wersjach: płatnej i bezpłatnej. Jeżeli więc szukacie programu, dzięki któremu będziecie w stanie uzyskaćwięcej informacji o otaczających Was maszynach latających, to chyba lepszej aplikacji od tej Spydroida nie znajdziecie!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button