Sky Dancer Run – kiedy bieganie po powierzchni to za mało…

Miłośnicy runnerów, przybywajcie! Sky Dancer Run to endless runner, obok którego nie można przejść obojętnie. 

Akcja gry i sterowanie

Akcja gry toczy się w powietrzu. Miejscem rozgrywki są kamienne platformy, ustawione na różnych wysokościach. Główny bohater – zapalony tancerz – pokonuje kilometry, biegając po powierzchni tras i skacząc w ogromne przepaści.

Sterowanie postacią nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. O ile samo kontrolowanie biegu nie jest szczególnie skomplikowane, o tyle wylądowanie na wybranej platformie, może być problematyczne. Wymierzenie lądowiska jest tylko i wyłącznie kwestią szacowania ,,na oko”, co wielokrotnie kończy się sromotną porażką.

Sky Dancer Run nie daje drugich szans. Jeżeli dojdzie do bliskiego spotkania z przeszkodą, gra ulega natychmiastowemu przerwaniu. Dopiero opłacenie odpowiedniego haraczu (bądź obejrzenie sponsorowanych reklam), umożliwia powrót na arenę. Leniwi musza liczyć się więc z tym, że będą musieli podchodzić do startu wielokrotnie.

Wygląd bohatera można swobodnie zmieniać w jednej z zakładek. Nie ma jednak nic za darmo. Posiadając odpowiednią ilość pieniędzy, można nie tylko uzbroić się w wypasioną postać, ale doładować też swoje umiejętności, czy zainwestować w towarzysza, którego obecność wpływa na posiadanie (bądź nie), dodatkowych bajerów.

Mikropłatności

Wszędobylskie mikropłatności to coś, czego Sky Dancer Run nie można odmówić. Propozycje realnych płatności pojawiają się prawie wszędzie. Sposób poinformowania gracza o konieczności doładowania konta, jest bardzo sprytny i przemyślany. Rzadko kiedy aplikacja proponuje wydawanie pieniędzy. Znacznie częściej oferuje zakupy elementów ułatwiających zabawę, stawiając na te, których normalny śmiertelnik za zarobione w grze pieniądze, nie kupi.

Kto jest w stanie zapłacić 30 tysięcy monet za nową postać? :) Praktycznie nikt. Jakie są więc szanse, że taki zapalony i wkręcony gracz, wyda kilka złotych na zakup wirtualnych środków za prawdziwe złotówki? Bardzo duże. Właśnie tę zależność wykorzystuje Sky Dancer Run w swojej – free to play – aplikacji :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button