Wykreślanka – polska gra słowna dla miłośników języka polskiego

Wykreślanka to polska gra słowna, w której gracz może spędzić przyjemne chwile na poszukiwaniu ukrytych na szachownicy, słów.

Autorzy Wykreślanki oferują graczom kilkanaście kategorii tematycznych, obejmujących: biznes, budynek, ciało, cnoty, drzewa, emocje, gospodarstwo, instrumenty muzyczne, kraje, świat, ,,math” (?), napędowy (?), narzędzia, odzież, ptaki, rodzinę, rośliny, sport, ssaki, szkoły, transport, wojsko, oraz zawód.

Wykreślanka to pomieszanie z poplątaniem. Menu aplikacji jest wykonane w języku angielskim z polskimi elementami, podczas gdy dalsza część zabawy w pełni została opracowana po polsku. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że do miksu językowego, autorzy dodali… błędy. Część z nich doskonale widać w nieprzetłumaczonych/nie do końca dopracowanych kategoriach (które i tak na potrzeby tego wpisu, zostały zmodyfikowane) :)

Przykładem sporego ,,byka” jest umieszczenie wśród kategorii, opcji ,,wrzypadkowy”, zamiast ,,przypadkowy”. Może się wydawać, że taka pomyłka nie stanowi wielkiego problemu, ale w praktyce potrafi kompletnie zepsuć pierwsze wrażenie.

Oprawa graficzna aplikacji pozostawia wiele do życzenia. Jest dość surowa i monotonna. Dodatek kilku kolorów i ładniejszych wizualnie ikonek, mógłby sprawić, że zamiast neutralnych odczuć, pojawiłby się zachwyt. Niestety, obecnie jest po prostu… brzydko.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button