Ski On Neon – 8 milionów pobrań kosmicznej zręcznościówki

Jeżeli nie robią na Was wrażenia liczby (ponad 8 milionów pobrań), być może opis gry przekona Was do tego, że warto poświęcić chwilę na pobranie aplikacji, którą pokochało już tak wielu użytkowników jabłuszkowych urządzeń. Niestety, moje poszukiwania Ski On Neon w Google Play zakończyły się niepowodzeniem, lecz przychodzi nam mieć nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

Produkcja emanuje minimalizmem graficznym, co wielu z pewnością się spodoba. Jeżeli nie lubicie prostych gier, postarajcie się przemóc i jednak dać szansę narciarskiej skikajce – nie będziecie żałować!

Autorzy oferują graczom kilka trybów rozgrywki. Wśród nich znajdziemy plansze w których musimy osiągnąć pewną wysokość skoku, zmieścić się w przedziale czasowym, bądź jedno połączone z drugim. Trzeba przyznać, że część z poziomów wydaje się być nie do przejścia. Sama męczyłam się nad bodajże 4 planszą chyba ze dwa dni. Okazało się, że popełniam banalny błąd ;)

Jeżeli przepadacie za grą w trybie multiplayer, taką opcję również znajdziecie w Ski On Neon. Ja postawiłam na zabawę w pojedynkę i w każdej wolnej chwili wracam do tytułu, by móc się trochę odmóżdżyć.

Jedną z rzeczy, które można zaliczyć do skutków ubocznych gry, jest oczopląs. Jak widzicie – plansze są neonowe. Kiedy narciarz śmiga sobie po kolejnych pagórkach, zaczyna nam się kręcić w głowie. Mamy wrażenie, jakby wstęga po której się porusza, ciągle wirowała. Jest to zdecydowane utrudnienie, które jednak dodaje wszystkiemu uroku.

Tytuł do niedawna był płatny. Obecnie można nabyć grę za darmo. Osobiście radzę zrobić to jak najszybciej. W najlepszym razie promocją będziemy cieszyć się do świąt. Spieszcie się więc i dzielcie swoimi osiągnięciami. Ja tym razem nie wspomnę o swoich osiągnięciach, bo ciągle jeszcze dążę do ideału ;) Jeśli macie się czym chwalić, piszcie w komentarzach – wielką przyjemnością jest dla nas czytanie Waszych wypocin! W końcu to Czytelnicy tworzą portal :)

icon
Ski On Neon - Top Flying Game!Brandon StormsGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button