AppSale – promocje w AppStore #46

Przed samym Nowym Rokiem postanowiliśmy obdarować Was pięcioma przecenionymi aplikacjami, które powinny umilić oczekiwanie na północ. Wśród produkcji, które tu znajdziecie, znajdą się programy do nauki matematyki, interesujące gry dla dzieci, oraz poważne produkcje dla dorosłych. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie się naszym wyborem i podzielicie się promocjami ze swoimi znajomymi. Oto apki, które postanowiliśmy opisać specjalnie dla Was: Toca House, Golden Wings, Mathtastical, I Dig It, oraz Crazy Foxes : Hen Defense. Zaczniemy od samego końca. Do dzieła!

 Crazy Foxes : Hen Defense

 Crazy Foxes : Hen Defense to zabawna produkcja z lisami w rolach głównych. Naszym zadaniem jest chronienie gospodarstwa przed atakiem tych parszywych stworzeń. Nasza farma znajduje się na samym środku ekranu, dookoła niej rozpościera się las. Za drzewami kryją się chytruski, które mają wielką ochotę na nasze kury. Nie możemy zgodzić się na to, aby lisy wyżarły pół gospodarstwa. W tym celu zabawimy się w kolorowanie.

Po prawej i lewej stronie ekranu widzicie kolorowe kwadraty – one są naszą bronią przeciwko intruzom. Kiedy lis nadchodzi, nad jego ciałem widoczny jest odpowiedniego koloru kwadracik. Zadaniem gracza jest jak najszybsze kliknięcie w odpowiedni kwadrat, w celu wyeliminowania przeciwnika. Zdarza się, szczególnie w dalszych etapach, że nie wystarczy jedno kliknięcie…

Często nad lisami są dwa, bądź trzy kolory, które musimy naciskać jak najszybciej. Wyobrażacie się jaka będzie częstotliwość Waszego klikania, kiedy na ekranie pojawi się kilka stworzeń? Aplikacja ciekawa i zabawna. Polecam. Przecena z $0,99. Pobierz za darmo w AppStore.

 I Dig It

Zadanie: kopanie. Jeżeli macie ochotę na ciekawą platformówkę, w której będziecie musieli drążyć tunele, powinniście przystanąć przy opisie I Dig It. Zadanie gracza polega na wcieleniu się w postać osoby prowadzącej wysoko zaawansowany pojazd rolniczy. W ziemi są zakopane cenne przedmioty, które musicie wykopać. Jeżeli nie uda Was się tego zrobić, hipoteka zeżre biednego farmera i zostanie bez żadnych środków.

Za pomocą joisticka przemieszczamy się po gospodarstwie. Pod ziemią zostało zakopanych ponad 60 skarbów, które dzięki odkopaniu, mogą uratować farmera przed dramatycznym bankructwem. Należy zwracać uwagę na to, aby będąc pod ziemią nie stracić paliwa. Jeżeli tak się stanie, pojazd eksploduje i z pomocy nici. Pojazd, którym sterujemy, potrafi unosić się w powietrze – koniecznie wypróbujcie jego zaawansowane możliwości.

Ciekawie wyglądający pojazd, zabawne efekty dźwiękowe i wizualne sprawiają, że I Dig It przypadło mi do gustu, Gra na czas jest dodatkowym ,,motywatorem” do działania. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz I Dig It za darmo w AppStore.

 Mathtastical

Osoby mające problemy z matematyką powinny zdecydowanie zainwestować swój czas w pobranie aplikacji i nazwie Mathtastical. To cacko jest w stanie w prosty i szybki sposób nauczyć podstawowych matematycznych zasad nawet najbardziej opornego ucznia. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie nie będzie sprawiać już nikomu problemu.

Aplikacja jest stworzona w ładny i przejrzysty sposób. Cała zabawa opiera się na zmieszczeniu odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Na górnym pasku wyświetla się działanie – czy to dodawanie, odejmowanie, mnożenie, czy dzielenie – wymaga odpowiedzi, którą wypisujemy za pomocą klikania w odpowiednie przyciski na tarczy (rodem ze starych telefonów). Jeżeli wynik się zgadza, dostajemy kilka dodatkowych sekund, jeżeli nie, zadanie nie zostanie zaliczone.

W tej matematycznej grze każdy gracz może sprawdzać swoje wyniki i dzielić się nimi ze znajomymi. W każdej chwili może także pochwalić się rodzicom uzyskaną ilością punktów. Jedna z ciekawszych aplikacji matematycznych, z jaką przyszło mi się zmierzyć. Przecena z $2,99. Pobierz program za darmo w AppStore.

 Toca House

Szukacie aplikacji dla swojego malucha – bałaganiarza? Jeżeli tak, powinniście zainteresować się aplikacją o nazwie Toca House, w której dziecko, śledząc życie innych, ma szansę na nauczenie się podstawowych czynności, jakie pani, czy pan domu wykonuje. Jestem pewna, że po zabawie w Toca House, nie jedno dziecko będzie chętne do pomocy w domu.

Zależnie od piętra, na którym się znajdziemy, musimy wykonać odpowiednie zadania. Jedno z nich polega na wkładaniu brudnych obrań do pralki i uruchomieniu całej maszyny. Inne natomiast zmusza malucha do prasowania ubranek, które właśnie zostały wyjęte z suszarki. Dzięki takiej zabawie, dziecko będzie z przyjemnością pomagało rodzicom w codziennych porządkach.

Bohaterowie aplikacji są kolorowi i chętni do pomocy. Nauka poprzez zabawę jest zawsze najlepsza. Jeżeli dodatkowo można mieć taką zabawę za darmo – nie ma się nad czym zastanawiać. Toca House zostało przecenione z $0,99 na zero złotych. Pobierz grę za darmo w AppStore.

Golden Wings

Co powiecie na zabawną i kolorową gierkę dla każdego, w której zakochacie się od pierwszego wejrzenia? Ta typowo kibelkowa aplikacja charakteryzuje się przede wszystkim tym, że strasznie wciąga. Sterownie odbywa się za pomocą przechylania ekranu w celu zbierania piórek lub omijania ptaków, a dotknięcie ekranu skutkuje podskokiem. Nic prostszego.

Gramy na punkty – im więcej piórek uda nam się zebrać, tym lepiej. Początkowo może się wydawać, że aplikacja jest bardzo prosta – nic bardziej mylnego. Z czasem, kiedy Wasze punkty będą rosły w siłę, zaczną się pojawiać w zastraszającej ilości ptaszyska, które w kontakcie z Waszym maleństwem spowodują jego śmierć. Etap będzie trzeba powtórzyć.

Kolorowe sówki tylko tak słodko wyglądają, w praktyce jednak są bardzo niebezpieczne. Jeżeli macie ochotę podzielcie się swoimi wynikami w komentarzach. Ja niestety nie uzyskałam nawet tysiąca punktów ze względu na średnie wyczucie :) Przecena z $0,99 na zero. Pobierz Golden Wings za darmo w AppStore.

To już wszystko w dzisiejszym odcinku AppSale. Jako, że jest to ostatni cykl w tym roku, z całą przyjemnością pragnę złożyć wszystkim Czytelnikom appsbloga najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku – abyście byli pełni radości, jak zabawki Disney’a, zdrowi jak wyleczone gwiazdy w Celebrity Doctor, oraz bogaci, jak wujek Sknerus z Kaczych Opowieści ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button