ShakyTower – godna polecenia gra logiczna

Przed Wami kolejna interesująca gra logiczna dostępna w Android Markecie. ShakyTower to propozycja dla tych wszystkich, którzy w grach cenią sobie nie tylko możliwość zrelaksowania się, lecz również wykorzystania potencjału drzemiącego w naszych głowach oraz praktycznej wiedzy z dziedziny fizyki. Jesteście gotowi na dość oryginalną rozrywkę z elementami edukacyjnymi? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z opisem produkcji studia HyperBees.

Nie wiemy, dlaczego w ostatnim czasie coraz więcej opisujemy produkcji logicznych. Być może dlatego, że w Android Markecie cieszą się one dość dużą popularnością, a może dlatego, że zaczęliśmy w nich dostrzegać coś niezwykłego. Ciężko to jednoznacznie stwierdzić, lecz jedno wiemy na pewno – gra ShkayTower naprawdę przypadła nam do gustu i z pewnością wielu z Was wkrótce też tak będzie mogło powiedzieć.

Ciężko dokładnie omówić zasady gry ShakyTower. Najprościej byłoby po prostu napisać, że gra polega na budowaniu wież, lecz byłoby to po części kłamstwem, ponieważ w tworze ekipy z HyperBees przyjdzie nam wykonywać różnego rodzaju zadania. W jednym będziemy, na przykład, musieli skonstruować jak najwyższą budowlę, a w innym utrzymać równowagę, by wieżyczka się nie zawaliła.

Do wyboru jest spora ilość poziomów – jedne są bardziej wymagające, inne mniej. Co ciekawe, w ShakyTower istnieje też możliwość tworzenia własnych leveli, które możemy później pokazywać swoim znajomym.

Podczas testu spodobał nam się Sklep stworzony przez autorów opisywanej przez nas gry.  Możemy w nim, dzięki zdobytym w trakcie gry monetom, odblokowywać poziomy oraz usuwać (czasami uciążliwe) reklamy i wiele więcej.

W naszym opisie nie mogliśmy też nie wspomnieć o tym, że w ShakyTower niektóre poziomy wykonuje się, poruszając telefonem, co, niestety, może być dla niektórych wadą, gdyż – podobno – nie na wszystkich urządzeniach możliwa jest prawidłowa kalibracja.

ShakyTower jest do pobrania z Android Marketu całkowicie za darmo. To również bez wątpienia duży atut tej gry, biorąc pod uwagę, jak wiele rozrywki nam potrafi zaoferować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button