Super Crossfire – dla tych, co spędzili długie godziny grając w Galaxiana

Pamiętacie popularną niegdyś grę „Galaxian”? Pewnie tak, więc w takim razie na pewno spodoba Wam się również produkcja Super Crossfire, w której znowu będziecie musieli stawić czoła kosmitom i uchronić naszą planetę przed całkowitą zagładą, lecz tym razem nie na konsoli, a na swoim iPhonie bądź iPadzie.

Zasad opisywanej przez nas gry nie trzeba raczej nikomu zbytnio przybliżać. W Super Crossfire kierujemy statkiem kosmicznym wyposażonym w różnego rodzaju działa, a naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich pojazdów wrogów, które znajdują się na planszy. Musimy przy tym, oczywiście, unikać też pocisków wystrzeliwanych w naszym kierunku.

I to tak naprawdę wszystko, jednak mimo że gra nie posiada skomplikowanych reguł, potrafi nieźle wciągnąć wszystkich miłośników klasycznych produkcji zmodyfikowanych i przeniesionych na urządzenia mobilne.

Oczywiście w Super Crossfire zastosowano też kilka różnego rodzaju ulepszeń. Możemy, na przykład, teleportować nasz pojazd na drugą krawędź planszy, co w szczególności przydaje się, gdy w naszym kierunku została wystrzelona duża ilość pocisków.

Poza tym twórcy kosmicznej produkcji postanowili wyposażyć naszych wrogów w swego rodzaju tarcze i właśnie teleportacja też w tym wypadku jest bardzo ważnym elementem Super Crossfire (nasz przeciwnik może mieć, na przykład, tarczę tylko z jednej strony, a więc żeby go pokonać musimy zastosować teleportację).

Należy też wspomnieć, że wrogo nastawione do nas pojazdy będą w trakcie gry zawierały różne ulepszone bronie, potrafiące m.in. strzelać w dwóch kierunkach jednocześnie.

W sumie w Super Crossfire jest do przejścia ogromna ilość poziomów podzielonych na specjalne rozdziały, które w połączeniu z bardzo dobrą oprawą graficzno-dźwiękową zapewniają użytkownikom iOS-a rozrywkę na najwyższym poziomie na wiele godzin.

Produkcję studia Chillingo można pobrać z AppStore, a jej cena wynosi $2.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button