Scuba Dupa – gra nieadekwatna do tytułu

Scuba Dupa to gra zręcznościowa o dość nietypowym tytule. Mogę Was od razu zapewnić, że nazwa ,,Scuba Dupa”, a raczej druga część składowa tytułu jest zupełnie nieadekwatna do jakości. Gra jest całkiem sympatyczna i wkręcająca.

Głównym bohaterem produkcji jest kosmito-nurek, który skacze z łodzi do wody. Z naszą pomocą opada coraz niżej wgłąb otchłani, zbierając przy okazji perły, dzięki którym można kupić ciekawe fanty w sklepie dla gracza.

Wśród przeszkód w grze znajdziemy skały, części statków, dziwnych maszyn itp. Wystarczy jedno bliskie spotkanie z wymienionymi obiektami, a duszek naszego bohatera odlatuje do nieba. Sposobem na zwiększenie odporności postaci jest zakupienie specjalnych ulepszeń w sklepie. Wśród nich znajdziemy lupy, ochronne hełmy, inne skórki itp.

Jeżeli wydamy 20 pereł na lupę i 40 na hełm, będziemy mogli dwa razy uderzyć w jakikolwiek obiekt bez przerwania zabawy. Niestety, wspomniane fanty są jednorazowe, a dodatkowo gracze zmuszani są do wzięcia udziału w mikropłatnościach.

Aplikacja od Mobile Gaming  jest typowo kibelkowa. Dzięki niej można spędzić kilka fajnych minut w kolorowej i ładnie wykonanej produkcji. Jeżeli szukacie czegoś na dłużej, Scuba Dupa nie będzie najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w wersji podstawowej.

Sterowanie odbywa się przy pomocy akcelerometru. Poruszając urządzeniem w prawo i w lewo, przesuwamy płynnie bohatera w obu kierunkach. Co pewien czas przychodzi nam przeciskać się wyjątkowo ciasne szczeliny, co dodatkowo utrudnia zabawę. Wydaje mi się jednak, że po kilku minutach treningu nasze umiejętności się poprawią. Polecam fanom gier zręcznościowych.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button