Panda PandaMonium – setki poziomów w nowej grze od Big Fish

Studio Big Fish słynie z tworzenia dość dobrych gier logicznych. Tak jest również tym razem. Panda PandaMonium to produkcja na urządzenia z systemem iOS, w której zadanie gracza polega na ratowaniu uwięzionych pand. Zwierzęta zostały zamknięte przez podłe smoczysko między betonowymi klockami. Jedynie dopasowując identyczne obiekty w pary, jesteśmy w stanie puścić bezradne stworzenia wolno.

Dzięki dużej ilości power-upów i leveli, gra jest ciekawa i wkręcająca. Nie jest to kolejne, nudne ,,match 3″. Tym razem skupiamy się na myśleniu i parowaniu bloczków. Jeżeli uda nam się oczyścić całą planszę i ostatecznie uwolnić pandy, otrzymamy świetne bonusy i awans do kolejnego poziomu.

Wśród symboli znajdą się oznaczenia różnych żywiołów, energii, gwiazd, itp. Należy wykonanie każdego ruchu przemyśleć kilka razy, by nie musieć po chwili cofać gestu. W każdym z leveli mamy do dyspozycji pomocniczy przycisk, którego możemy użyć w awaryjnej sytuacji (gry część bloków zostanie odblokowana, a których jednak pozostanie w cieniu, uniemożliwiając nam uratowanie zwierząt). Jeżeli wykorzystamy maksymalną ilość cofnięć i nie uda nam się ratunek, tracimy jedno życie i na kolejne poczekamy aż 30 minut. Full pakiet serduszek to 3 sztuki.

Istnieje możliwość zabawy ze znajomymi. Wystarczy połączyć się z przyjaciółmi przez Facebooka, bądź Twittera, by podglądać wyniki i słać upominki.

Pod względem graficznym produkcja prezentuje się całkiem przyzwoicie. Podobnie jak inne gry od Big Fish, jest kolorowo i miło. Co prawda nie zanudziłam się grając w Panda PandaMonium, lecz wolę chyba bardziej dynamiczne produkcje ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button