Little Boat River Rush – motorówką w nieskończoność

Little Boat River Rush to gra od Happymagenta, która potrafi wkręcić na naprawdę długo. Co prawda jest podobna do znanych nam runnerów ze względu na możliwości ulepszania poszczególnych power-upów i achievementsy, jednak tutaj główną rolę odgrywa łódź, a nie człowiek, zwierzę, czy inna istota.

Sterowanie łodzią jest banalne, gdyż odbywa się przy pomocy dwóch strzałek (w prawo i w lewo). Pływamy małą łódką po nieskończenie długiej rzece. Ku naszemu szczęściu (bądź nieszczęściu) koryto rzeki jest wyjątkowo kręte, przez co musimy mieć ciągle ręce na sterach.

W trakcie zabawy zbieramy złote i szare gwiazdki. Przede wszystkim uzyskujemy dzięki nim punkty. Poza tym, dają nam możliwość wybrania się na zakupy do sklepu dla gracza. W storze możemy kupić ulepszenia do power-upów itp. Na trasie spotkamy się z magnesami, obiektami dzięki którym stajemy się nieśmiertelni itp. Im wyższy poziom ulepszenia, tym dłuższy czas działania power-upa.

Za wypełnione questy (polegające na przykład na przepłynięciu 500m) uzyskujemy dodatkowe gwiazdki do spożytkowania w sklepie. Tak sobie teraz myślę, że czym by była taka gra bez czekających na nas wyzwań? :)

Pod względem graficznym nie można narzekać – jest kolorowo. Autorzy zadbali o szczegóły i wyposażyli rzekę wraz z brzegami w inne pływające obiekty, boje, koła ratunkowe, pomosty, mola, wystające kamienie, oraz inne.

Prawda jest taka, że im dłużej uda nam się wytrzymać na wodzie, tym lepiej. Nie jest to może zabawa porównywalna do klasycznych runnerów, lecz z pewnością przyniesie sporo frajdy potencjalnym graczom. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button