Screen Skins – super (drogie) tapety na iPhone’a

Aplikacja Screen Skins w darmowej wersji to perfidne oszukaństwo. Na zdjęciu widoczne są śliczne tapety, które każdy chciałby mieć na swoim ekranie – okazuje się, że faktycznie darmowych skórek jest dosłownie kilka – co więcej – nikt nawet za darmo nie chciałby ich oglądać na wyświetlaczu każdego dnia. Postaramy się znaleźć przynajmniej kilka plusów aplikacji.

Jak każdy użytkownik jabłuszkowego sprzętu wie, personalizacja systemu iOS jest praktycznie nieosiągalna. Mamy wgrane to, co twórcy uznali za potrzebne i każda próba zmiany wyglądu ekranu iPhona wiąże się z wieloma kombinacjami. Aplikaja Screen Skins w swoim opisie zachęca do pobierania darmowych skórek, poprawiających wygląd naszego urządzenia.

Niestety, już po pierwszym wejściu okazuje się, że 95% tapet jest zarezerwowanych dla użytkowników VIP, czyli takich, którzy wykupili drogie konto. Ale odłóżmy marudzenie na chwilę na bok i przybliżmy możliwości apki.

Ekran główny to zbiór zakładek z określonymi tematycznie tapetami. Na pierwszym miejscu są: animal skins – wszystko świetnie, tylko wszystkie zablokowane. Kolejne propozycje to: comics, fabrics, horror, nature oraz fashion – całość z logiem ,,VIP only”. Czyli najciekawsze skiny odpadają.

Do naszej dyspozycji oddano: gradients (czyli tapety jednolite – przechodzące z jednego koloru w drugi – nic specjalnego), patterns (rodem z windowsowskich tapet), oraz stripes (czyli paski w różnych kombinacjach). Jedyną (dla mnie) w miarę ciekawą, dostępną dla wszystkich kategorią jest wood, czyli drewno.

Po co tworzyć aplikacje, w których praktycznie wszystko jest zablokowane? Nie lepiej stworzyć porządną, płatną wersję, która będzie prawdziwym rarytasem? Nie polecamy darmówki. Szkoda czasu.

Pobierz za darmo Screen Skins w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button