Muscle Run – zbieraj dolary za dobrą jazdę

Musce Run to samochodówka, w której mamy szansę na pojedynki ze znajomymi, samodzielną przejażdżkę, kupowanie drogich i pięknych aut, oraz – co najważniejsze – zabawę na wysokim graficznie i dźwiękowo poziomie. W Muscle Run sterowanie jest bardzo proste, gdyż polega jedynie na poruszaniu urządzeniem w prawo, bądź w lewo. Jak to zwykle bywa w przypadku gier tego typu, do zdobycia mamy wszelkiego rodzaju achievementsy, które urozmaicają dodatkowo grę.

Wszystko rozpoczyna się w garażu, w którym teatralnie zostały pozakrywane czerwonymi płachtami różne auta. Tylko jedno z nich jest dla nas dostępne i zostaje odkryte po kliknięciu. Aby zasiąść za kółko innych bryk, należy najpierw na nie zarobić. W jaki sposób? Podczas jazdy na ruchliwej drodze.

Niebieski samochód świeci z każdej strony, czas go wypróbować! Możemy wybrać freeride, lub rides. Na początek proponuję freeride, aby zapoznać się ze sterowaniem i zadaniami w grze.

Kiedy uda nam się opanować auto i zdobyć kilka tysięcy dolców, przesiadamy się na fires, gdzie czekają na nas określone zadania. W pierwszym takim zadaniu musimy przejechać 2 kilometry, zebrać minimum 5000 punktów, zebrać bonus po drodze i sprowadzić jakieś zagrożenie, czyli jechać niebezpiecznie taranując samochody (byle nie za długo, by nie spowodować śmiertelnej dla nas kraksy).

Gra jest bardzo dobrze zrobiona, zabawa jest przednia i nie nużąca.

Pobierz Muscle Run za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button