The Tower – stawiaj kolejne piętra budowli

Powiem szczerze, że mimo tego, że z historią nie jestem na bakier, to miałam spore obawy przed przedstawieniem stylu architektonicznego w opisywanej aplikacji. Zastanawiałam się nad tytułem ze słowem ,,Grecja”, bądź ,,Rzym”, nawet myślałam o pokuszeniu się o styl dorycki, jednak moja obawa przez zlinczowaniem wzięła górę.

The Tower tworzymy po prostu kolejne piętra budowli, stawiając kolejne kolumny na obszernej podstawie konstrukcji. W przeciwieństwie do podobnych gier, w produkcji od Ketchapp nie zrzucamy elementów z góry, lecz wyczajamy najlepszy moment do zastopowania maszyny bez przerwy przesuwającej kolejne bloczki w prawo i w lewo.

Jeżeli dobrze nam pójdzie (nie spadnie nam piętro, ani nie będzie jakoś skrajnie na boku), dostaniemy dodatkowe punkty, a co za tym idzie – pieniądze. Z ciekawości zajrzałam do tabeli wyników graczy z całego świata. Okazało się, że rekord to 999 pięter, a sąsiednie pozycje wcale nie są gorsze – 998, 997. Mój skromny rekordzik w wysokości … 60 punktów chyba nie zrobił na nikim wrażenia…

W trakcie gry mamy szanse na kupowanie ulepszeń, dzięki którym możemy zbierać podwójną ilość punktów, bądź zadbać o szybki start. Nie sądzę, by było to jakoś szczególnie potrzebne, ale taka opcja istnieje.

Swoimi wynikami możemy podzielić się ze znajomymi przy pomocy Facebooka, bądź Twittera. Od strony graficznej aplikacja prezentuje się przeciętnie. Nie ma rewelacji, lecz w tego typu grach nie potrzebujemy ,ochów” i ,,achów”.

icon
The TowerKetchappGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button