Pivvot – sprawdź swoje umiejętności szybkiej reakcji

Pivvot to jedna z gier, które bardzo lubię. Jeżeli przepadacie za produkcjami, w którymi musicie wykazać się określonymi umiejętnościami – szczególnie logicznego i szybkiego myślenia, powinniście być tak samo zachwyceni jak ja. Prosta grafika, brak jakichkolwiek szalonych efektów wizualnych, a wciąga jak najdroższe produkcje świata. Macie ochotę na wytężenie wzroku w oczekiwaniu na nadchodzące przeszkody? Lecimy!

Gra rozpoczyna się bardzo dziwnie. Na ekranie widzimy okrąg, przechodzącą przez niego falującą wstążkę, oraz kulkę, która przyczepiona jest do linki w dziwny sposób, przypominający obrazy z zajęć fizyki w szkole. Początkowo nie za bardzo wiemy o co chodzi. Dopiero po pewnym czasie dowiadujemy się, że naszym zadaniem jest unikanie przeszkód ,,przyklejonych” do wstążki poprzez przekręcanie naszej kulki w taki sposób, aby nie dotknęła swoją okrągłą częścią do żadnej z nich. Jeżeli cień kuli przejdzie przez przeszkadzajkę – nic się nie dzieje. Ważne, żeby kropa przyczepiona na jego końcu nie dotknęła niczego, poza wstążką, lub pustą przestrzenią.

Przeszkody są różne. Nie są to jakieś znane nam figury geometryczne. Dziwne układanki, z przeróżnymi bokami i kolcami. Zdarza się w późniejszych etapach, że ,,wchodzimy” w swego rodzaju pole magnetyczne pomiędzy kreseczkami otaczającymi wstęgę. Musimy ustawić się w takiej pozycji, aby nie dać się złapać w macki dziwnego, figurowego świata.

Podsumowując: Pivvot to świetna gra logiczna, która ostatnio została nawet przeceniona z $1,99 na $0,00.

Pobierz Pivvot  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button