Sago Mini Ocean Swimmer – zabierz dziecko w podwodny świat

Wśród autorów najlepszych aplikacji dla dzieci, Sago Sago zdecydowanie się wyróżnia. Studio tworzy piękne interaktywne książki, w których dziecko może rozwijać wyobraźnię. W Sago Mini Ocean Swimmer sterowanie odbywa się za pomocą jednego palca, którym przeciągamy po ekranie, by wskazać podopiecznej kierunek.

Główną bohaterką jest zielona rybka, która ma ochotę zwiedzić głębiny oceanu. W miejscach, w których jest dostępna jakaś akcja, wyświetla się żółta kropka. Po wpłynięciu na wskazany obiekt, dzieją się zabawne rzeczy, które opatrzone są oczywiście dźwiękami.

Nasza postać ma szansę na zwiedzanie ponad 30 różnych obiektów. Wśród nich znajdziemy: wraki statków, muszelki, zamki z piasku, statki podwodne, skrzynie ze skarbami, koniki wodne, wielkie ryby, mewy, oraz wiele innych.

Aplikacja jest moim zdaniem jedną z pierwszych, jakie nasze dziecko powinno zobaczyć. Malec siedzący na rękach mamy, z pewnością będzie wodził wzrokiem za kolorową rybką. Tańczące zwierzaki, śpiewające rozgwiazdy i wydające bardzo zabawne dźwięki muszelki sprawią, że maluch będzie w siódmym niebie.

Autorzy zachęcają do brania czynnego udziału w zabawie z dzieckiem – zadawania pytań, które rozwiną wyobraźnię, zwracania uwagi na podział podwodnych zwierząt na te bardziej przyjacielskie, oraz mniej (z nastawieniem, że jednak wszystkie są z natury dobre, tylko sytuacje życiowe sprawiają, ze muszą zmieniać sposób zachowania).

Gra nie posiada systemu mikropłatności, więc nie musimy się obawiać, że nasza pociecha nastuka nam abonament na kilkaset złotych. Wejście do panelu rodzicielskiego jest już pewną trudnością, gdyż trzeba wykonać gest, który autorzy za każdym razem wskazują na ekranie.

Produkcja najlepiej sprawdza się na sporych wyświetlaczach, jak na przykład iPad’owskich. Testowałam ją jednak na iPhonie i mogłam spokojnie zwiedzać ocean. Sago Sago często przecenia swoje produkcje – tak jest również tym razem. Normalnie trzeba wydać kilka dolarów na interaktywną zabawę. Na szczęście udało mi się wyłapać promocję i zachęcam Was z tego miejsca do pobrania Sago Mini Ocean Swimmer za darmo w iOS-owskim sklepie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button