Naughty Bricks – pomścij księżyc w świetnej grze logicznej

Naughty Bricks to gra logiczna, w której staramy się ochronić układ słoneczny przed nalotem bloczków, które zniszczyły księżyc. Za pomocą świecącej kuli staramy się rozwalić wszystkie cząstki, jakie dostały się w okolice naturalnego satelity Ziemi.

Do przejścia jest bardzo dużo leveli, które z każdym kolejnym stają się coraz trudniejsze. Zagadki, jakie autorzy stworzyli są na bardzo wysokim poziomie. Aplikacja podzielona jest na 4 epizody, które możliwe są do odblokowania po przejściu poprzednich plansz.

W grze nie zbieramy żadnych fantów i nie spotkamy się z mikropłatnościami, co według mnie jest bardzo dobrym pomysłem. W ustawieniach możemy zmienić jedynie muzykę, oraz dźwięki.

Obiekty kosmiczne są porozrzucane po całej przestrzeni. Nasza złota piłka odbija się od wszystkich elementów, zmieniając tor lotu. Niektórzy nasi wrogowie (kolorowe bloczki) są zatopione w lodzie. Czasem jest to bardzo przydatne, a czasem uciążliwe. Kiedy ,,goły” bloczek zostanie dotknięty kulą, pęka, a piłka leci w zupełnie innym kierunku.

Jeśli będzie zamrożony, pierwszą barierą, jaką będzie musiała pokonać nasza piłka, będzie właśnie lód. Jest to dobry sposób na ponowne wykorzystanie bloczka do zbicia jego wdzięcznych kolegów.

Zależnie od poziomu, mamy do zbicia jeden blok, bądź cały zestaw klocków. Przejść poziom można dopiero wtedy, gdy pozbędziemy się wszystkich nieprzyjaciół.

Moim zdaniem aplikacja jest wykonana bardzo dobrze. Oprawa dźwiękowa nie jest natrętna i można przy niej siedzieć naprawdę długo. Mnie sprawił problem już 8 level, więc z przyjemnością zapatruje się na trzy następne epizody plus poziomy, które pozostały mi jeszcze do przejścia. Produkcja w tym momencie jest przeceniona w iOS-owskim sklepie. Jest to jednak chwilowa promocja, więc należy się spieszyć. W Google Play można nabyć grę studia Puck Loves Games za darmo na co dzień.

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button