Ruszyła czwarta edycja The Humble Bundle

Już po raz czwarty użytkownicy urządzeń z Androidem mają możliwość pobrania za dobrowolną kwotę kilku produkcji mobilnych niezależnych twórców. W czwartej edycji akcji „The Humble Bundle” za stosunkowo niewielkie pieniądze pobrać można, między innymi, łamigłówkę Splice oraz strategię o nazwie Eufloria.

Zgodnie z tradycją, organizatorzy The Humble Bundle nie narzucili z góry Androidowcom, jaką kwotę zapłacić oni muszą za zestaw dostępnych gier. Mówiąc inaczej – wysokość wpłaty jest dobrowolna. Możemy zatem zdecydować się przelać zaledwie jednego centa, jak i nawet kilka tysięcy dolarów, pod warunkiem, rzecz jasna, że taką kwotę posiadamy.

Podobnie jak w poprzednich edycjach opisywanej akcji, promocyjny pakiet produkcji mobilnych składa się z sześciu gier – pięć z nich przysługuje każdej osobie, która zdecydowała się na wpłatę jakichkolwiek pieniędzy. Szóstą natomiast otrzymać mogą tylko i wyłącznie ci, co przelali kwotę przekraczającą średnią wpłat, czyli na chwilę obecną ok. 6 dolarów.

We wspomnianym wcześniej zestawie gier udostępnionych przez organizatorów The Humble Bundle znalazło się kilka naprawdę godnych uwagi tytułów, które prezentują się lepiej od drogich aplikacji dostępnych w Google Play. W ciągu najbliższych trzynastu dni (tyle zostało do zakończenia akcji) pobrać można za niewielką opłatą, między innymi, logiczną grę Slice, w której przychodzi nam „składać do kupy” mikroorganizmy oraz interesującą produkcję Walking Mars, gdzie wcielamy się w kosmonautę przebywającego na Czerwonej Planecie.

Twórcy jakich gier, poza tymi dwoma wymienionymi wyżej, zdecydowali się jeszcze na wzięcie udziału w akcji? Wśród organizatorów znalazły się jeszcze osoby odpowiedzialne za stworzenie strategii zatytułowanej Eufloria oraz mobilnej łamigłówki Crayon Physics, która potrafi urzec nie tylko ciekawą rozgrywką, lecz również wyjątkową oprawą graficzną.

Warto wspomnieć, że bonusową grą w najnowszym The Humble Bundle jest przygodówka o nazwie Machinarium. Na co dzień kosztuje ona w Google Play prawie 5 dolarów. Teraz natomiast można ją mieć wraz z innymi pięcioma grami za około 6 dolarów.

Gdzie można dokonywać wpłat? Na oficjalnej stronie The Humble Bundle. Pamiętajcie – promocja jest ograniczona czasowo i trwa tylko, licząc od dzisiaj, przez trzynaście dni.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button