Runtastic Six Pack Abs – zrób sobie kaloryfer na brzuchu

Runtastic Six Pack Abs to nowość w AppStore, z jaką zetknęłam się w dniu dzisiejszym. Aplikacja przeznaczona jest dla osób, które lubią aktywny tryb życia i mają ochotę na poprawienie swojej sylwetki. Motywem przewodnim w programie jest walka o piękny brzuch. Za pomocą świetnych materiałów wideo, jak i bardzo dobrze dopasowanego zestawu ćwiczeń, każdy, nawet początkujący użytkownik, może wypracować sobie sześciopak na brzuchu.

Studio Runastic postarało się o to, aby wygląd aplikacji przyciągał potencjalnych klientów. Materiały zawarte w programie są wykonane z dużą precyzją. Każdy dysponuje swoim prywatnym trenerem personalnym. Płeć nauczyciela można wybrać w ustawieniach narzędzia. Czyżby powstała aplikacja na światową skalę?

Pierwszym Waszym zadaniem będzie wybranie poziomu zaawansowania. Proponuję rozpoczęcie od pierwszego etapu, aby Wasze mięśnie były pod kontrolą autorów. Na każdy dzień otrzymujecie zestaw ćwiczeń, które należy wykonywać przez określony czas. Aby nie było Wam smutno, w wysiłku towarzyszy Wam trener, który na filmie pokazuje dokładnie sposób wykonywania ćwiczenia.

Filmy instruktażowe zostały zrobione w taki sposób, abyśmy mogli dokładnie zobaczyć na czym polega nasze zadanie. Lektor informuje nas o momencie rozpoczęcia aktywności, a także odlicza razem z nami ilość wykonanych powtórzeń. Jest to dodatkowa motywacja do pracy.

W każdej chwili możecie sprawdzić postęp swoich wysiłków. Zamiast zwykłego paska, który wskazuje ilość minut, jaką już ,,odbębniliśmy”, program ukazuje nam postępy, zaznaczając odpowiednim kolorem pasek. Im trudniejsze ćwiczenia, tym ton jest ciemniejszy.

Dzięki zaawansowanym opcjom, możecie śledzić swoje postępy. Każde ćwiczenie zostaje zapisane w prywatnym kalendarzu. Możecie do niego wracać i sprawdzać jak szło Wam każdego dnia i jaki progres poczyniliście.

Osobiście twierdzę, że bardzo dobrym pomysłem było stworzenie aplikacji, która umożliwia ćwiczenie poszczególnych partii mięśni. Lepiej skupić się na brzuchu i stworzyć coś porządnego, niż zrobić aplikację, w której jest dosłownie wszystko i nic. Narzędzie pod każdym względem przypadło mi do gustu. Zarówno grafika, jak i lektor są na wysokim poziomie. Polecam.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button