Phoenix HD – wojna w kosmicznej przestrzeni

Phoenix HD to gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest atakowanie wszystkich statków kosmicznych, jakie tylko znajdą się na widoku. Wybieramy maszynę, którą będziemy sterować, a następnie zaczynamy walkę z przeciwnikami. Oczywiście w grze studia Firi Games nie zabrakło dziesiątek mikropłatności, jednak darmowy statek jest równie dobry, jak te, za które należy zapłacić $0,99.

Podczas gry będziemy mieć okazję na zarabianie pieniędzy. Każdy zniszczony przeciwnik daje nam dodatkowe monety. To one są walutą w grze. Możemy za nie kupić specjalnie power-upy, które sprawią, ze sprawniej i szybciej będziemy rozwalać maszyny wroga.

Gra nie jest podzielona na levele. Gramy dopóki nasz poziom życia będzie jeszcze na swoim miejscu. Podczas lotu należy unikać pocisków, jakie kierowane są w naszą stronę przez obce jednostki. Im więcej razy oberwiemy, tym pasek z naszą wytrzymałością się zmniejsza. Kiedy dojdzie do zera, maszyna ulega wybuchowi, a my musimy zacząć zabawę od nowa.

Jak już wspomniałam, tylko jeden statek jest dostępny za darmo. Za resztę trzeba zapłacić sporo pieniędzy, więc proponuję od razu sobie odpuścić. Wybieramy więc to, co jest darmowe i zaczynamy.

Na ekranie poruszamy się maszyną, za pomocą przesuwania palcem po ekranie. Tak naprawdę nasz statek bez przerwy oddaje strzały, wiec nie obchodzi nas nic innego, jak unikanie pocisków przeciwników (zawsze w kolorze czerwonym, bądź pomarańczowym), oraz zbieranie ulepszeń broni.

Kiedy na wyświetlaczu pojawią się świecące na srebrno i złoto gadżety, postarajcie się zebrać je, omijając serię strzałów. Za pomocą takich ulepszeń, Wasz statek będzie dysponował dużo większą siłą wyrzutu i bardziej zaawansowanymi sposobami ataku.

Przeciwnicy są bardzo zróżnicowani pod względem wielkościowym, jak i jakościowym. Niektórych powalicie jednorazową serią, nad innymi będziecie musieli się trochę namęczyć. Najważniejsze jest jednak to, aby omijać pociski i zbierać złote monety, które pojawiają się w momencie, w którym zniszczymy obiekty.

Za zebrane pieniądze możemy kupić specjalne rodzaje broni. Umożliwiają rozpoczęcie gry z dużo większą przewagą, niż ma to miejsce na początku przygody.

icon
Phoenix HDFiri GamesGamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button