AppSale – promocje w AppStore #66

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Postanowiłam więc, że rozjaśnię Wasze umysły najnowszymi przecenionymi aplikacjami, jakie pojawiły się w AppStore. I tak w dzisiejszym wpisie znajdziecie: Vampires: Todd and Jessica’s Story, Fish Party Deluxe, You Doodle Pro, Crazy Taxi, oraz Bobbing. Mam nadzieję, że znajdziecie trochę wolnego czasu na przetestowanie moich wybrańców ;)

Vampires: Todd and Jessica’s Story HD

Todd i Jessica zakochali się w sobie. Mężczyzna oświadczył się młodej dziewczynie w restauracji. Nie wiadomo skąd, w oknie zjawił się jego brat, który porwał go i uwięził w swoim domu. Stwierdził, ze prawo zabrania małżeństw między ludźmi a … wampirami. Todd nie może pogodzić się ze stratą. Musi zrobić wszystko, aby się wydostać…

Jak zapewne się domyślacie, gra należy do kategorii hidden objects. Znajdziecie w niej wiele zagadek, które wymagają rozwiązania. Już ma początku spotkacie się z jego. W jaki sposób wydostaniecie się z pomieszczenia, w którym zostaliście uwięzieni? Musicie porozglądać się po wszystkich ścianach. Być może będzie na nich coś, co się przyda do zniszczenia kraty, która znajduje się w podłodze?

W grze znajdziecie zarówno zagadki polegające na znajdowaniu ukrytych przedmiotów wśród bardzo mało widocznych obrazów, a także prawdziwe łamigłówki logiczne, w których będzie trzeba dopasowywać odpowiednie elementy w takie sposób, aby pasowały do reszty, uruchamiając systemy otwierania drzwi, czy krat.

Aby przejść grę, trzeba się porządnie natrudzić. Z pewnością nie zrobicie tego w godzinę, czy dwie. Jeżeli zatrzymacie się w którymś momencie i nie będziecie wiedzieć co dalej, możecie skorzystać z podpowiedzi w prawym dolnym rogu. Gra została przeceniona z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Fish Party Deluxe

Jeżeli lubicie klimat akwariowy, z pewnością dobrze będziecie czuć się w grze Fish Party Deluxe. Wcielicie się w niej w postać żółtej rybki, która uczy się poruszać pod wodą zupełnie samodzielnie. Będziecie w stanie prowadzić ją tak, aby mogła sama się posilać i zbierać odpowiednie przedmioty?

Zadanie gracza w opisywanej grze polega na poruszaniu się rybą wśród innych ryb. Nasz podopieczna ma ochotę coś przegryźć. Niestety jej gabaryty nie pozwalają chwilowo na zjedzenie ryby, która jest jej rozmiarów, bądź większa. Najpierw należy skupić się na najmniejszych stworzeniach, aby nabrać na wadze i zdobyć ulepszenia.

Poza monetami, w grze będziecie mieć okazję zbierać power-upy, które chwilo zwiększają masę rybi i pozwalają na pozbycie się wrogów. Wrogami są przede wszystkim wielkie, żarłoczne ryby, które lubią śledzić swoje ofiary i otaczać je z każdej strony.

W Fish Party Deluxe znajdziecie achievementy, dzięki którym będziecie zbierać dodatkową ilość monet, za które będziecie mogli dalej ulepszać postać. Polecam wszystkim, którzy lubią gry zręcznościowe. Przecena z $2,99.

Item not available.

 

 

You Doodle Pro

Jeżeli szukacie narzędzia, które zastąpi Wam kartkę papieru, szczerze polecam You Doodle Pro. W programie znajdziecie standardową białą kartkę, po której możecie mazać i pisać. W zakładkach znajdziecie długopis, dzięki któremu będziecie mogli zapisać wszystko, co będziecie potrzebować.

Jeżeli wstawicie do programu własne zdjęcie, będziecie mogli je podrasować na własny sposób. Używając długopisu, możecie dowolnie zmieniać poszczególne elementy obrazu. Wejdźcie w ustawienia mazaka, aby wybrać jego kolor, wielkość, oraz przezroczystość.

Jeżeli chcecie sobie po prostu pomazać, możecie to robić bez konieczności ładowania zdjęcia. Każdym dziełem możecie się podzielić ze znajomymi. Jeżeli macie ochotę, wstawcie tekst, który ma być nadrukowany na kartce. Możliwości w programie jest cała masa. Pobierzcie, a sami się przekonacie na co stać YouDoodle.

Aplikacja została przeceniona z $1,99 na zero. Nie wiadomo jak długo będzie trwać jeszcze promocja, więc spieszcie się. To nic nie kosztuje, a możecie odpicować swoje urządzenie w kolejny świetny produkt.

icon
You Doodle Pro - art on the goDigital Ruby, LLCGraphics & Design29,99 złDownload

 

 

Crazy Taxi

Kto ma ochotę na dobrą samochodówkę? Znajdujecie się w zatłoczonym mieście. Waszym zadaniem jest rozwożenie klientów w odpowiednie miejsca. Wybierzcie szalonego kierowcę i rozpocznijcie zwariowaną jazdę, za którą jeszcze Wam zapłacą!

Przy drodze stoją różnego rodzaju klienci. Jak poznać, ze ktoś chce złapać taxi? Nad jego głową widnieje znany nam wszystkim znak dolara. Wybieracie swoją ofiarę i kierujecie się w stronę, którą wskazuje zielona strzałka. Musicie się pospieszyć. Klienci nie lubią wolnej jazdy. Chyba jeszcze z Wami nie jechali i nie wiedzą na co Was stać…

Nie interesuje Was ruch uliczny. Nasz klient, nasz pan. Dowieźcie swojego klienta jak najszybciej się da. Niektórzy będą mieć wyznaczony czas na dotarcie do celu. Jeżeli nie podołacie zadaniu, po prostu nic nie zarobicie, a klient wysiądzie z auta przy pierwszej lepszej okazji.

Lepiej by było, gdybyście nie powodowali kolizji, jednak zdaję sobie sprawę, że czasem większą przyjemność można czerpać z demolki, niż samej jazdy pomiędzy autami. Szczerze polecam. Przecena z $1,99.

icon
Crazy Taxi ClassicSega AmericaGamesBezpłatneDownload

 

 

 Bobbing

Myślicie, ze podołacie zadaniu, w którym musicie zwalczyć siłę grawitacji? Mały stworek podróżuje przez labirynt wypełnione lawą i kolorowymi przejściami. Dysponujecie tylko dwoma przyciskami. Jeden umożliwia zmianę koloru bohatera, aby mógł prześlizgnąć się przez wybrane przejścia, drugi natomiast służy do przeskakiwania z góry na dół i odwrotnie.

Gra podzielona jest na levele. W każdym macie do przejścia pewną trasę. Musicie być przygotowani na szybką reakcję. Mały ciągle pędzi przed siebie. Nie da się go zatrzymać. Jedyne, co możecie zrobić, to uratować go przed śmiercią. Kiedy wpadnie w pomarańczową lawę, topi się na amen. Jeżeli zacznie zbliżać się do niebezpiecznego miejsca, kliknijcie po prostu przycisk z lewej strony ekranu, aby mógł przeskoczyć na ,,sufit” i podróżować górną częścią planszy.

Jeżeli zdarzy się, że napotkacie na swojej drodze kolorowe bloczki, będzie to sygnał, że należy zmienić kolor postaci. Przycisk zmiany znajduje się z prawej strony. Musicie mieć oczy szeroko otwarte. Nie zdziwcie się, kiedy będzie Was trafiać, bo za każdym razem będziecie popełniać ten sam błąd – zwykle ma to miejsce w 3 levelu.

Jestem przekonana, że gra spodoba się wielu Czytelnikom. Jest oryginalna i bardzo wciągająca (co nie przeszkadza w tym, aby czasem się zdenerwować :) Polecam każdej grupie wiekowej. Przecena z $1,99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button