Lost Twins – ktoś tu pogubił drogę!

Wiecie jak to jest mieszkać w domu, w którym każdy pokój potrafi magicznie zamieniać się miejscami z innym? Para bliźniaków – chłopiec i dziewczynka, zostali uwięzieni w różnych częściach budynku. Waszym zadaniem będzie takie poprzestawianie elementów domu, aby mogli znaleźć wspólną drogę wyjścia.

Lost Twins zajmujecie się zarówno zmianą orientacji budynku, jak również poruszaniem dwiema postaciami. Najpierw skierujcie jednego bohatera do czerwonych drzwi, a następnie zróbcie to samo z drugim. Uważajcie na zasadzki! Kiedy spadniecie do niższej kondygnacji, będziecie musieli zaczynać od nowa!

Aby ustawić dom w prawidłowy sposób, musicie przesuwać palcem odpowiednie jego części. Świecące ściany stanowią informację, że udało się znaleźć połączenie między pokojami. Jeżeli zobaczycie drewniane podziałki, bohaterowie nie dadzą rady się przez nie wydostać. Aby przejść do trybu przestawiania pokoi, wystarczy nacisnąć przycisk z prawej strony ekranu.

Kiedy pokoje będą już ustawione, pozostanie Wam zebranie bohaterów w jednym miejscu. Punktem wyjścia z pomieszczenia są drzwi z wizerunkami dzieci. Jeżeli obie postaci znajdą się przy nich, automatycznie wejdą do środka, a Wy będziecie mogli zacząć zabawę w kolejnym levelu.

Poza przestawianiem pomieszczeń i kierowaniem postaciami, trzeba będzie skupić się również na gwiazdkach. Aby przejść etap, trzeba zebrać minimum jedną gwiazdkę. Maksymalnie można zebrać trzy świecące przedmioty, jednak jest to dość trudne. Jeżeli będziecie tak ambitni, aby zebrać je wszystkie, będziecie musieli uważać, aby się gdzieś nie zablokować. Jeżeli spadniecie na niższy poziom, a nie będzie szansy na połączenie pomieszczeń, trzeba będzie zacząć grę od nowa.

Muszę stwierdzić, że produkcja studia Werplay jest czymś zupełnie innym od gier, do których jesteśmy do tej pory przyzwyczajeni. Polecam wszystkim, którzy lubią gierki logiczne. Lost Twins to połączenie patformówki z grą logiczną. Zarówno oprawa graficzna, jak i dźwiękowa są na wysokim poziomie. Nie mogę znaleźć niczego, do czego mogłabym się doczepić :) Polecam!!!

icon
Lost Twins : A Surreal Puzzle AdventureWerplay Priv. LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button