Runs Like Hell – uciekaj!

Jesteś nieustraszonym poszukiwaczem skarbów. Okazuje się, że niestety utknąłeś na pewnej wyspie, której mieszkańcy dawno niczego nie jedli. Poszukują więc oni czegoś do jedzenia. Jesteś jednym z obiektów zainteresowania. Chcesz być ich daniem głównym? Nie? No to uciekaj!
Run Like Hell!, to gra platformowa, której cechą szczególną jest szaleńcze tempo rozgrywki. Oczywiście nie jest to dziwne, gdyż nasz bohater ucieka przed głodnymi mieszkańcami wyspy. Naszym zadaniem będzie więc bycie zawsze przed tubylcami. Niestety nie jest to łatwe, gdyż trzeba się wspinać, skakać, czołgać przez starożytne ruiny, plaże oraz dżunglę. Jeśli okaże się, że zahaczymy o coś i nie zdążymy uciec, to szybko staniemy się posiłkiem dla wygłodniałych przeciwników, a to oznacza koniec gry.

Na szczęście nie będziemy tak bezbronni jak się wydaje. Możemy używać mgieł oraz piorunów, które mogą zwolnić tych, którzy na nas polują. Podczas ucieczki zbieramy także monety, które pozwalają nam na odkrywanie nowych epizodów oraz poziomów.
Ilość dostępnych trybów gry to 3 – nieskończony, historia i czasowy. W trybie historii, która jest nam opowiadana, mamy 30 poziomów.

Gra wygląda bardzo przyjemnie, animacje są płynne i nic się nie tnie. I bardzo dobrze, bo jakakolwiek zacinka podczas tak szybkiej gry może skutkować przegraną, co może nas jeszcze bardziej zdenerwować, gdyż już sama gra powoduje wzmożoną produkcję adrenaliny. ;)
Gra wymaga 100MB wolnego miejsca na karcie SD oraz systemu Android w wersji 2.1 albo wyższej.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button