Velox3D – dotrzyj do mety jak najszybciej

Velox3D, to ciekawa i jednocześnie wciągająca gra. Ci, którzy grali w Trackmanię (obojętnie którą) znajdą tutaj bardzo podobne elementy i na pewno ją polubią, jeśli gra na PC spodobała się. Zasady są bardzo proste – jak w wielu tego typu grach. Naszym Celem jest jak najszybsze dotarcie do mety. Brzmi ładnie, prosto i nieskomplikowanie. Oczywiście – na samym początku tak jest, lecz po jakimś czasie okazuje się, że Velox3D to świetna zręcznościówka!

Należy także zbierać medale, które są warunkiem pokonywania kolejnych etapów. Każdy medal przyznawany jest w zależności od uzyskanego czasu, a ten, w przypadku złota, jest bardzo krótki, więc zdobycie go wcale niei będzie proste. W kolejnych checkpointach, a więc punktach kontrolnych, pokazywany będzie międzyczas, który informuje nas czy mamy lepszy wynik, czy gorszy od tego, który mamy pobić. Po samym zdobyciu medalu możemy próbować cały czas przebyć trasę jeszcze krócej.

Może wszystko to wydawać się niczym ciekawym, lecz zapewniamy, że tak nie jest i gra potrafi wciągnąć na jakiś czas.
Gra jest naprawdę bardzo ładnie wykonana. Wszystkie cienie, odbicia i kolory są bardzo ładne, a samą grafikę cechuje prostota. Nie jest więc wyzwaniem dla naszych smartfonów generowanie takiego obrazu i nawet najsłabszy sprzęt spokojnie sobie poradzi. Gra wymaga procesora przynajmniej 600MHz, a teraz trudno już zakupić urządzenia tego typu. Na rynku mamy prawie tylko mocniejsze telefony.

Sterowanie nie powinno nikomu sprawić najmniejszych problemów, gdyż odbywa się ono głównie za pomocą akcelerometru, a więc poprzez przechylanie w odpowiednią stronę telefonu. Do tego dochodzi także możliwość spowolnienia poprzez dotknięcie ekranu.

Gra w wersji darmowej oraz płatnej wersji w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button