RunGuru – Twoja polska aplikacja do biegania

RunGuru to produkt polski, który powstał dzięki uprzejmości studia Wirtuale.pl. Jeżeli poszukujecie aplikacji, która pomoże Wam w zrzuceniu nadmiernych kilogramów, bądź poprawieniu samopoczucia, możecie z pewnością na niej polegać.

Na wstępie będziecie proszeni o wypełnienie krótkiej ankiety składającej się z 10 pytań. Celem takiego wywiadu jest dobranie najlepszego treningu indywidualnego. Interfejs narzędzia jest bardzo ładny i nowoczesny. Ustalanie wieku odbywa się w tradycyjny sposób, przez wpisanie liczby, lecz dzięki przekręcaniu specjalnego koła – miły początek zawsze robi dobre wrażenie :) Jak sprawdziła się apka w naszych testach? Sprawdźcie poniżej.

2

Najważniejszym momentem w całej aplikacji jest dobranie odpowiednich parametrów. Należy podać prawdziwe dane odnośnie swojej wagi, oraz wzrostu. Jest to gwarantem dobrania takiego treningu, który umożliwi dostosowanie ciała do wysiłku. Jeżeli dopiero zaczynacie biegać, zaznaczcie to w programie. Przygotowujecie się do maratonu? Żaden problem – tym też zajmują się specjaliści w RunGuru.

Bardzo zainteresował mnie program przygotowania do maratonu. W aplikacji należy wskazać maksymalny czas biegu, jaki jesteśmy w stanie przebiec bez przerwy, swoje wyniki na poszczególnych odcinkach, dni w których jesteśmy gotowi podejmować wyzwania, oraz nasz cel.

1

Ja stawiałam na zbicie wagi. Można było zaznaczyć również poprawę formy, oraz przygotowanie do zawodów. Zważając na moje zupełne nieprzygotowanie do biegu, postawiłam na opcję dla początkujących. Otrzymałam plan biegu, w którym powinnam w sumie wykonywać aktywność przez 35 minut. 4 razy po 5 minut powoli, oraz 3 minuty marszu. Po naciśnięciu magicznego przycisku ,start”, rozpoczynamy bieg i na bieżąco jesteśmy informowani o swoich parametrach.

W zakładce o nazwie ,,kalendarz zawodów”, znajdziemy imprezy dla biegaczy na każdy dzień tygodnia ze wskazaniem na ich rodzaj, oraz miejsce wydarzenia. Chętni na małe ściganko? W dniu dzisiejszym Rabka-Zdrój zaprasza na Perły Małopolski w Gorczańskim Parku Narodowym. Dystans: 10 km. Ja podziękuję, gdyż nie przebiegnę nawet kilometra, jednak ci, który biegają, będą wiedzieć co zrobić z opisaną aplikacją.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button