Run Sackboy! Run! – pięknie, nowocześnie i po polsku!

Run Sackboy! Run! to nowość, jaka pojawiła się w AppStore wczorajszego wieczoru. Produkcja już na pierwszy rzut oka była obiecująca, a po testach okazała się prawdziwym hitem. PlayStation Mobile postarało się o to, by gracze z całego świata mogli cieszyć się ich produkcją. Polska wersja językowa jest jak najbardziej dostępna.

Głównym bohaterem gry jest postać znana z PlayStation. Materiałowy stworek przemierza kolejne plansze, zbierając różnego rodzaju fanty i omijając przeszkody. Krótko mówiąc – rewelacyjna platformówka dla wszystkich.

Dzięki zebranym w grze świecącym obiektom, jesteśmy w stanie kupować swojemu podopiecznemu ciuszki, które na stałe zwiększają mnożnik punktów w kolejnych planszach. Poza rozbudowaniem szafy, mamy okazję na wydawanie wirtualnych pieniędzy na ulepszenia i power-upy. W grze zbieramy naklejki. Jeżeli z danego motywu uda nam się zgarnąć wszystkie nalepki, otrzymamy nagrodę.

Główny bohater ucieka przed wielkim, metalowym stworem. Jedno potknięcie powoduje pożarcie postaci i konieczność rozpoczęcia gry od nowa. Zawsze przed rozpoczęciem planszy mamy wykaz 3 misji do wykonania. Przykładowo może to być zapełnienie pasła osłony, dotarcie do Avalonii, czy wykonanie określonej ilości skoków. Im dalej zabrniemy, tym trudniejsze zadania staną przed nami.

Połączenie się z Facebookiem umożliwia porównywanie naszych osiągnięć ze znajomymi. Na szczęście konieczności dzielenia się wynikami nie ma. Jeżeli chodzi o mikropłatności, to te – a jakże – występują. Da się jednak bez nich obyć i to zupełnie spokojnie.

Sterowanie jest bardzo wygodne. Obejmuje ono bowiem dotykanie planszy w dowolnym miejscu i ewentualne przytrzymanie palca w celu wykonania dłuższego skoku. Z galaretowatej, różowej mazi możemy się wyratować, wykonując poziomy gest palcem.

Gra jest piękna graficznie, fantastyczna pod względem dźwiękowym i rewelacyjna grywalnościowo. Jeżeli jeszcze jej nie pobraliście, szybko nadróbcie zaległości ;)

icon
Run Sackboy! Run!PlayStation Mobile Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button