Star Wars: Galactic Defense – nikt już nie jest bezpieczny na Tatooine

Star Wars nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. Gwiezdne Wojny to nie tylko film, lecz również seria gier wydana przez studio DeNa. W tym wpisie skupimy się na nowości, jaka pojawiła się w AppStore, oraz Google Play, a mianowicie – Star Wars: Galactic Defense. Jeżeli lubicie tower defense, a dodatkowo podkochujecie się w ciemnej, bądź jasnej stronie mocy, prawdopodobnie będzie pozytywnie zaskoczeni.

Pierwsze chwile w grze spędzamy na tutorialu. Jest on bardzo szybki i sprawny. Dowiadujemy się podstawowych informacji na temat naszych możliwości. Dysponujemy określoną ilością wieżyczek, oraz postaci. Naszym celem jest obrona kluczowych w grze miejsc poprzez rozgramianie przeciwnika w drobny mak.

Dość ciekawą opcją jest możliwość ,,używania” takich bohaterów jak Vader do sterowania indywidualnie przeciwko konkretnym wrogom. Przewodnicy ciemnej, jak i jasnej strony mocy są uzbrojeni w specjalne moce. Dzięki nim sprawniej (chociaż niekoniecznie szybciej), radzimy sobie z obroną.

Swoją przygodę zaczynamy na planecie Tatooine, by następnie przejść do Hoth, Endor, Geonosis, Felucia, oraz Kashyyk. W każdym etapie możemy zebrać maksymalnie 3 gwiazdki. Zważając na to, że pierwsza planeta, czyli Tatooine zawiera aż 180 odznak do zebrania, możemy w grze dosłownie nocować.

Akcja jest dynamiczna i przyjemna. Spotykamy się z dronami, szturmowcami, czołgami. Co pewien czas mamy okazję na skorzystanie z ostrzału z powietrza. Jest to jednak dość droga inwestycja.

Problem polega głównie na mikropłatnościach. Większość ciekawych ulepszeń, jak na przykład podniesienie poziomu Vadera kosztuje nasz kilka, bądź kilkanaście gemów. Na start dostajemy całe zero sztuk owej waluty, więc musimy radzić sobie albo przy pomocy dodatkowych środków możliwych do kupienia w sklepie dla gracza, bądź poprzez zakupy za prawdziwe pieniądze.

Produkcja jest niesamowicie rozwinięta i ciekawa, lecz zdecydowanie za dużo w niej mikropłatności. Oczywiście można grać bez wydawania kasy, lecz może to nie być proste. Niemniej jednak polecam – niech moc będzie z Wami! :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button