Dhoom:3 Jet Speed – ścigajka na motorówkach zawsze na czasie

Były już wyścigówki z samochodami, rowerami, motocyklami. Przyszła pora na motorówki. Dhoom:3 Jet Speed to bardzo dynamiczna i wciągająca zręcznościówka, z której ciężko jest się po prostu wyrwać. Jeżeli lubicie mocne tytuły z masą ulepszeń, power-upów, leveli i achievementsów, Dhoom:3 Jet Speed przypadnie Wam do gustu.

Zacznę nienaturalnie, bo od grafiki i oprawy audio. Ani jedna, ani druga w przypadku opisywanej aplikacji nie powala. Powiedziałabym, że jest to poziom przeciętny, który można zdzierżyć, ale się nim nie zachwycać. Na szczęście grywalność robi swoje i zamazuje nie do końca doskonałą oprawę audiowizualną.

Gracz ma do dyspozycji 3 tryby gry. W pierwszym może sobie śmigać do woli – tak jak zazwyczaj dzieje się to w ,,endless”. Opcja druga to Challenge Mode, gdzie konieczne jest połączenie się z Facebookiem. Escape to typowa ucieczka, gdzie staramy się zmieścić w wyznaczonym czasie.

Sterowanie różni się w poszczególnych trybach. W endless ogranicza się do poruszania urządzeniem w prawo bądź w lewo i korzystania z nitro. W escape natomiast na ekranie pojawiają się ikonki z gazem i hamulcem.

Podczas gry należy kolekcjonować wybrane fanty i unikać niebezpiecznych obiektów. Warto skupić się na monetach, diamentach i zdublowanych punktach – to właśnie dzięki nim nasze wyniki są dużo lepsze, a kwestie finansowe pozytywne. Wszelkie power-upy na planszach widoczne są z daleka. Nad nimi pojawia się pionowa mgiełka, dzięki czemu możemy szybko się do nich dostać (oczywiście po opanowaniu dość trudnego sterowania).

Dodatkowe punkty dostajemy za bliskie przepłynięcie obok łodzi, za niebezpieczne manewry, oraz pokonanie przeciwników. Za zebrane w zabawie monety możemy ulepszać swoje motorówki, bądź kupować nowe maszyny. Ceny ulepszeń są proporcjonalne do zarobków. By pokusić się o nowy sprzęt, trzeba trochę pozbierać.

Zważając na to, że produkcja studia 99games jest darmowa zarówno na urządzenia z iOS-em jak i Androidem, zdecydowanie warto się o nią pokusić i wypróbować samodzielnie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button