Run Bird Run – ptaszek tym razem nie poleci…

Run Bird Run to aplikacja autorstwa studia Ketchapp, znanego z wielu ciekawych produkcji mobilnych. Propozycja z tego wpisu co coś na miarę Flappy Birda połączonego z platformówką i zręcznościówką.

acs

W grze wcielamy się w rolę ptaszka, który biega sobie po drewnianych klockach w poszukiwaniu cukierków. Podczas jego zabawy, z góry spadają nie tylko pyszne smakołyki, lecz również kolejne, niebezpieczne bloczki.

Zawsze przed opadnięciem na ziemię klocka, występuje w górnej części ekranu ostrzeżenie, dzięki któremu mamy szansę na uniknięcie śmierci.

dqvc

Co możemy zrobić z grą poza zbieraniem fantów? Przede wszystkim zmieniać tryb z letniego na zimowy, wykupować wszystkie dostępne ptaki (a uwierzcie mi – jest ich wiele), oraz wiele innych. Ceny nie są niskie, a zdobywanie cukierków dość niebezpieczne. Oznacza to tyle, że by przejść grę, należy się porządnie natrudzić.

Wspomniałam, że tytuł ma coś z kategorii logicznej, platformowej i zręcznościowej. Zręczność możecie sobie wyobrazić – dotykanie prawej, bądź lewej strony ekranu powoduje poruszanie się ptaka. Przytrzymywanie zaś danej części, wskoczenie na wyższy stopie. Kwestie logiczne są powiązane z opracowaniem planu dostania się do cukierka i ominięcia przeszkód spadających z góry.

ascvad

Jak więc gra ma się do naszych wymagań jako użytkowników wyjątkowo ambitnych? Średnio – można się szybko znudzić. Jeżeli nie interesuje Was dzielenie się wynikami ze znajomymi, czy odblokowanie kolejnych ptaszków – raczej sobie darujecie.

Jeżeli jednak lubicie gierki, które nie wymagają nadmiernego myślenia i pozwalają się odprężyć, chociażby na kibelku – zdecydowanie to propozycja dla Was :)

icon
Run Bird RunKetchappGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button